تاریخ انتشار: 17آذر1394|15:29

| کد خبر: 66671

هشدار به وکلا ی جوان

وکیل ملت: مدتی ست که افراد سود جوی بدون پروانه وکالت اقدام به ثبت و راه اندازی موسسه حقوقی در جای جای کشور نموده اند این موسسه های حقوقی از طریق آگهی روزنامه یا هر طریق دیگر اقدام به جذب وکیل و عبارت روشن تر پادو می کنند و با ادعای داشتن رابطه و در اختیار داشتن جا مناسب وکیل از همه جا بی خبر تازه کار را فریب می دهند تا با ایشان همکاری نماید.

سپس خود با خیال راحت با تبلیغات وسیع نسبت به جذب موکل یا به عبارت بهتر مشتری می کنند و با وعده های نشدی و پوچ تعهد وکیل را دو چندان می کنند.
از موکل مبالغ بالا می گیرند وبه وکیل مقدار اندی از آن را آن هم با هزار منت می دهند وکیلی یک بارهم موکل خود را ندیده که هیچ . آدرس و تلفن موکل را هم بعضا ندارد .   وکلای عزیز . ایشان برای تکمیل پازل فریب حتی وکلا را عضو رسمی موسسه خود می کنند. 
متاسفانه در این فرآیند بانوان وکیل بیشتر به دام این افراد می افتند . وکیل زمانی متوجه می شود که تعهد ده ها پرونده را حتی در سراسر کشور پذیرفته . نه راه پس دارد و نه راه پیش . مالیات سنگین وکیل دادسرا انتظامی.  فشار موکل  . وحشت از آینده وکیل را هر روز گرفتار تر می کند. این موسسات فقط یک دوره نهایتا یکی دو ساله از وکیل استفاده کرده.  بعد وکیل خود یا به ناچار یا به اجبار عقب می کشد . موارد بسیاری دیگری هم هست که از بیان آن معذورم .   

دسته بندی پیشنهاد سردبیر ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top