تاریخ انتشار: 17آذر1394|17:05

| کد خبر: 66758

نطق یکی از دلواپسان درباره نفوذ در مجلس

وکیل ملت: نماینده مردم محلات در مجلس گفت: حساسیت‌زدایی از خطر نفوذ در دستور کار برخی بدخواهان قرار دارد.


علیرضا سلیمی در نطق میان‌ دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس اظهار کرد: گفت: نفوذ یک واقعیت است نه یک توهم. متاسفانه عده‌ای که گاه مسئولیت‌هایی دارند حتی تمایل به نام بردن از این واژه ندارند چه برسد که برای مقابله با آن تمهیدات لازم را بیندیشند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان افزود:‌ انتساب مسئله مهمی همچون نفوذ به دعواهای سیاسی از یک سو و برخی حاشیه‌سازی‌ها از سوی دیگر بسترساز اقدامات نفوذی‌ها خواهد بود.

وی ادامه داد: امروز حساسیت‌زدایی از خطر نفوذ در دستور کار بدخواهان قرار گرفته و باز کردن پنجره مسئولیت برای کسانی که در فتنه نقش‌آفرین بوده‌اند چراغ سبزی برای عوامل پیدا و پنهان نفوذ است.

سلیمی با اشاره به اینکه نگاهی گذرا به تجربه های تاریخی ساده اندیشان را از خواب غفلت بیدار می کند، اظهار داشت: ماجرای نفوذ کشمیری، قطب زاده، مدنی، قره داغی، بنی صدر و مصداق های دیگر توهم نیست، بلکه واقعیتی است که هزینه های گزافی برای کشور به جای گذاشته است.

این عضو جبهه پایداری همچنین با گرامیداشت روز دانشجو افزود: طنز تلخی که لایه‌های خودباخته امروز آن را دنبال می‌کند، تهی کردن روز دانشجو از فلسفه وجودی و دور کردن آن از شأن نزول آن است. شأن نزول این روز مقابله با استعمار و استکبار و جریان شیفته غرب بود اما چرا عده‌ای با ایجاد انحراف در این جریان اصیل، به دنبال وارونه سازی آن هستند؟!

این عضو کمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: متاسفانه برخی گردانندگان مراسم روز دانشجو جمله‌ای علیه آمریکا و مظالمی که علیه ملت ما روا داشته، بر زبان جاری نکرده و با تطهیر جریانات وابسته و شیفتگان غرب به دنبال بهره‌برداری سیاسی از دانشجویان هستند.

سلیمی اباز عقیده کرد: البته دانشجویان هوشیار و انقلابی اند و اجازه مصادره حرکت‌های دانشجویی توسط فرصت‌طلبان سیاسی را نخواهند داد.

وی در بخش دیگری از نطق خود گفت: از وزارت امور خارجه انتظار می‌رود تا در پاره‌ای از مسائل دیپلماسی فعال‌تر را در پیش گیرد. به دولت‌های ترکیه و عربستان توصیه می‌کنیم که حد خود را بشناسند و به آمانو هم در مورد گزارش انحراف فعالیت‌های هسته‌ای در مقطع خاص توصیه می‌کنیم که تحت فشار کشورهای خاص قرار نگیرد.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top