به گزارش وکیل ملت ، عباس جعفری دولت آبادی در حاشیه جلسه مشترک معاونین دادستان‌ و دادستان‌های تهران با وزارت بهداشت گفت: هدف از تشکیل این جلسه ایجاد هماهنگی و همکاری بهتر بین بخش قضایی استان تهران و وزارت بهداشت بود. مشکلاتی در حوزه قضایی و همچنین وزارت بهداشت وجود داشت که این جلسه کمک کرد تا هم موضوع سلامت بهداشت عمومی بیشتر مورد توجه طرفین قرار گیرد و هم زمینه‌های همکاری بیشتر فراهم شود.

داستان عمومی و انقلاب تهران از تشکیل کارگروهی به منظور همکاری بیشتر بین وزارت بهداشت و دادستانی تهران خبر داد و گفت: با تشکیل این کارگروه به زودی شاهد همکاری بیشتری در حوزه بهداشت عمومی و سلامت خواهیم بود و امیدواریم که هم دادسرا و هم محاکم در حوزه احکام بازدارنده و پیگیری مطالبات مسئولان مرتبط با بهداشت جدی تر باشند.

جعفری دولت آبادی در مورد اینکه برخی از احکام در زمینه تخلفات پزشکی گاهی منجر به صدور احکام پنج هزار تومانی شده است، گفت: این موضوع مطالبه ما هم است که البته بخشی از آن به قوانین برمی‌گردد و این قوانین است که به قاضی اجازه می‌دهد، چنین احکامی را وضع کند و البته در مواردی  مثل پرونده روغن پالم احکام قوی صادر شده است.

وی صدور حکم برای پرونده روغن پالم را از مصادیق همکاری وزارت بهداشت و دادستانی تهران عنوان کرد و افزود: برای بخش‌هایی از پرونده روغن پالم احکام قوی صادر شد و همین سرعت رسیدگی و اقدام در پرونده روغن پالم نشان از همکاری طرفین در برخورد با پدیده‌های ضدبهداشتی و سلامت عمومی است.

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top