با توجه به ثبت نام آرم طرح ترافیک برای سال ٩٥، در خصوص ضوابط تخصیص سهمیه برای نشریات، مدیران نشریاتی که مشمول ضوابط اعلام شده هستند می توانند درخواست های خود را به اداره کل مطبوعات داخلی ارسال کنند.
این گزارش می افزاید که سهمیه روزنامه ها، خبرگزاری ها، سایت های خبری، خبرنگاران و انجمن های مطبوعاتی مستقیماً توسط شهرداری تهران به آنان اعلام می شود و سهمیه ای که توسط شهرداری تهران در اختیار اداره کل مطبوعات داخلی قرار می گیرد صرفاً مربوط به نشریات غیر روزانه است.
براین اساس سهمیه طرح ترافیک برای دوره های انتشار مختلف هفته نامه ٣ عدد، دوهفته نامه ٢ عدد، ماهنامه ١ عدد، دوماهنامه به بالا صفر.
گستره توزیع آنها شامل شهر تهران، داشتن کد رهگیری در سامانه طرح ترافیک (tehran.ir )، واقع شدن دفتر مرکزی نشریه در مناطق ٢٢گانه تهران، هفته نامه و دو هفته نامه، دارای لیست بیمه ای باشند، به نشریاتی که ضریب کیفی آنها افزون بر ١,٢ است، یک سهمیه اضافه (نسبت به بند٢) تعلق می گیرد، به نشریاتی که عملکرد آنها مغایر مشخصات مندرج در پروانه انتشار (نام، نامواره، دوره انتشار، قطع، زمینه، گستره توزیع) است سهمیه ای تعلق نمی گیرد، در صورتی که سهمیه اعلامی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بیش از جمع سهمیه های درخواستی (با لحاظ بند ٢) باشد به همان میزان، تسهیم به نسبت می شود، درخواست هایی که پس از ١٥ بهمن وصول شود قابل اقدام نیست از سایر ضوابط به شمار می رود.
فهرست نهایی سهمیه ها به تفکیک نام نشریه، گستره توزیع، دوره انتشار، تعداد اعلام وصول سال ٩٤، تعداد سهمیه، نوع خودرو و شماره رهگیری، روی سایت مطبوعاتی منتشر می شود./ ایرنا

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top