شایعات ادامه دار در مورد حساب های مالی فدراسیون فوتبال !

وکیل ملت: حضور ماموران سازمان بازرسی در فدراسیون فوتبال سبب شده پس از گذشت یک هفته اخبار و شایعاتی متفاوتی در این مورد منتشر شود.گزارش های منتشر شده در روزهای ابتدایی حاکی از حضور ماموران نهادهای امنیتی بود و حتی در برخی سایت ها حضور پلیس اینتر پل هم مطرح شده بوداما این پایان ماجرا نبود و همچنان شایعاتی در مورد حساب و کتاب های فدراسیون فوتبال منتشر می شود.

تاریخ انتشار: 20آذر1394|20:40

شایعات ادامه دار در مورد حساب های مالی فدراسیون فوتبال !
| کد خبر: 68553

حضور ماموران سازمان بازرسی در فدراسیون فوتبال سبب شده پس از گذشت یک هفته اخبار و شایعاتی متفاوتی در این مورد منتشر شود.گزارش های منتشر شده در روزهای ابتدایی حاکی از حضور ماموران نهادهای امنیتی بود و حتی در برخی سایت ها حضور پلیس اینتر پل هم مطرح شده بوداما این پایان ماجرا نبود و همچنان شایعاتی در مورد حساب و کتاب های فدراسیون فوتبال منتشر می شود. 

  آخرین شایعه در مورد فدراسیون فوتبال بازداشت رییس کمیته مالی فدراسیون فوتبال است . شایعه ای که بلافاصله تکذیب شد. طی روزهای گذشته و پس از انتشار خبر حضور نمایندگان سازمان بازرسی در دفتر رییس فدراسیون فوتبال،شایعات زیادی درباره احضار کفاشیان به اوین منتشر شده بود.در ادامه همین روند،چهارشنبه شب برخی منابع خبری از بازداشت طباطباییان که برادر همسر کفاشیان هم هست خبر دادند اما این خبر به دور از واقعیت است. ،مصطفی طباطباییان اما ظهر امروز به فدراسیون فوتبال مراجعه کرد و مشغول انجام امور مرتبط شد.ایمان زاده،خزانه دار فدراسیون فوتبال هم در محل کارش حضور داشت.

نکته مهم اینجاست که به نظر می رسد خبر حضور ماموران سازمان بازرسی در فدراسیون فوتبال بسیار مهمتر از آنی است که نشان داده می شود. یعنی هرچند اهالی فدارسیون فوتبال اصراردارند که همه چیز عادی است اما حجم شایعات نشان می دهد که اخبار دیگری در راه است. مخصوصا که اسفند ماه فدراسیون فوتبال انتخاباتی را در پیش رو دارد و وزارت ورزش تمایلی به تمدید ریاست کفاشیان برفدراسیون فوتبال ندارد.

دسته بندی ورزش ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top