به گزارش وکیل ملت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن کامل نامه وزیر کشور خطاب فرمانداران مراکز حوزه های انتخابیه مجلس خبرگان رهبری سراسر کشور بدین شرح است:

فرمانداران محترم مراکز حوزه های انتخابیه مجلس خبرگان رهبری سراسر کشور

سلام علیکم

در اجرای مواد 5و9 قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری، امور اجرایی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از روز شنبه مورخ 21/9/1394 آغاز می گردد و در روز جمعه مورخ 7/12/94 اخذ رای به عمل خواهد آمد.

با عنایت به اینکه هیأتهای اجرایی مراکز حوزه های انتخابیه و هیأتهای اجرایی حوزه های فرعی باید همزمان از روز شنبه مورخ 21/9/94 حداکثر در مدت پنج روز تشکیل شوند. مقتضی است براساس قانون، آیین نامه اجرایی و دستورالعمل مربوطه و در چارچوب برنامه زمانبندی انتخابات و بخشنامه های صادره از سوی ستاد انتخابات کشور نسبت به تشکیل هیأت اجرایی و سایر مراحل قانونی اقدام لازم را بعمل آورده و نتیجه اقدامات را به ستاد انتخابات کشورمنعکس نمایید.

ضمنا اضافه می شود که داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان رهبری شخصا و یا بوسیله نماینده خود که کتبا معرفی شده باشد می توانند از روز پنج شنبه مورخ26/9/94 تا پایان روز چهارشنبه مورخ 2/10/94 جمعا به مدت هفت روز به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه (فرمانداری مرکز استان) یا به وزارت کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

این بخشنامه به منزله دستور شروع انتخابات تلقی می گردد. بنابراین وصول آن را طبق فرم شماره دو سریعاً به ستاد انتخابات کشور اعلام نمایید.

عبدالرضا رحمانی فضلی

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top