رولینگ با مقایسه «ولدمورت» یا «اسمشو نبر» با دونالد ترامپ در توییتر نوشت: «ولدمورت هیچوقت این‌قدر بد نبود».

رولینگ در پاسخ به گزارش بی‌بی‌سی درباره تعداد تعداد توییت‌هایی که ترامپ را با «ولدمورت» یا «لرد سیاه» مقایسه کرده‌اند، چنین توییتی نوشت.

ترامپ روز سه‌شنبه اعلام کرده بود باید همه مرزهای آمریکا به روی مسلمانان بسته شود و این حرف را در پاسخ به کشتاری که یک زوج مسلمان در سن برناردیینو انجام دادند، مطرح کرد. ترامپ در سخنرانی‌های قبلی‌اش هم خواستار این شده بود که همه مسجدها در سراسر آمریکا تحت نظر باشند و ادعا کرده بود مسلمانان نیوجرسی بودند که حادثه ۱۱ سپتامبر را شکل دادند.

سخنان اخیر این میلیاردر آمریکایی با شخصیت و نظرات ولدمورت در شبکه‌های اجتماعی مقایسه شد اما توییت رولینگ هم پاسخ‌های زیادی گرفت و برخی از طرفداران «هری پاتر» حتی از شخصیت ولدمورت در برابر ترامپ دفاع کردند و برخی دیگر او را با دولورس آمبریچ (یک شخصیت منفی دیگر در مجموعه «هری پاتر») مقایسه کردند. او از سوی وزارت جادو هنرهای سیاه را در مدرسه جادوگری هاگوارتز درس می‌داد و برای این کار دانش آموزانش را شکنجه می کرد.

حرف‌های اخیر دونالد ترامپ از سوی هر دو حزب سیاسی آمریکا با اعتراض شدید روبه رو شده و هم جب بوش جمهوریخواه او را دیوانه خوانده و هم هیلاری کلینتون دموکرات او را متعصب و تفرقه‌انداز نامیده است.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top