تاریخ انتشار: 23آذر1394|11:40

| کد خبر: 69344

عکس دردناک از تعصب هادی نوروزی

وکیل ملت: نتیجه تعصب و بازی فداکارانه کاپیتان ابدی پرسپولیس شد گرفتن یک پنالتی، فرار از شکست.

مشرق: یک عکس دنیایی از خاطره و حرف ناگفته دارد. عکسی که شاید برگ برنده تیمی باشد که کاپیتانش می خواهد با به رخ کشیدن این تصویر به همبازیانش بگوید: "بچه ها، بجنگید تا ببرید!"

1. مرور خاطرات جدال های پرسپولیس و گسترش در  آرشیو ما را برد به سمت هادی نوروزی، کاپیتان سفر کرده ای که نه حق و حقوقش برخلاف وعده ها به خانواده اش پرداخت شده و نه با هانی اش قراردادی بسته اند.

هادی اما رد پایی از خودش بر جای گذاشته برای اینگه همبازیانش این بازی را هم که شده با دست پر میدان را ترک کنند.

او آخرین گل ساز جدال های پرسپولیس و گسترش فولاد تبریز است. روزی که سرش شکست تا پنالتی بگیرد و تیم نصف و نیمه پرسپولیس بازنده میدان نباشد.

2. ماجرا از این قرار است؛ پرسپولیس در بازی برگشت فصل گذشته مقابل آبی های تبریزی به واسطه فشردگی بازی های لیگ و اهمیت بازی های آسیایی با تلفیقی از اصلی ها و ذخیره ها پا به میدان گذاشته بود.

سرخ ها 20 اردیبهشت 94 تا دقیقه 88 دو بر یک از میزبان عقب بودند و این باخت در آستانه بازی آسیایی می توانست حاشیه ساز باشد اما.... اما هادی نوروزی سرش را جلوی توپ و پای گلر گسترش فولاد گذاشت تا از آخرین فرصت استفاده کرده باشد و نتیجه این تعصب و بازی فداکارانه شد گرفتن یک پنالتی، فرار از شکست و البته گلزنی نوبرانه تادئو خرید پرحرف و حدیث برزیلی.

3. حالا روزنامه پیروزی ارگان غیر رسمی هوادارن پرسپولیس که نشان داده 24 ابدی را به این زودی ها فراموش نمی کند سر شکسته هادی را به رخ همبازیانش کشانده و از آنها خواسته به یاد سر شکسته کاپیتان، با الگوبرداری از تعصب و عیرت او بروند بجنگند تا ببرند.

هادی نوروزی هنوز هم برای تیمش کاپیتانی می کند. کاپیتان با غیرتی که یک عکس او می تواند اسلحه و برگ برنده ای باشد برای خروج از بحران. اویی که پر کشیدنش سرخ ها را هم قسم کرد.

اویی که هواداران پرسپولیس عکس های متعددش با سر بانداژ شده و رگ های متورم را در فصای مجازی به سرخ ها یادآوری می کنند و زیر آن عکس های پرمعنا می نویسند: غیرتتو به رخ دنیا می کشم.

عکس دردناک از تعصب هادی نوروزی

 

کلید واژه ها هادی نوروزی
دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top