با موافقت نمایندگان تصویب شد؛

بررسی اولویت‌دار لایحه انتقال محکومان به حبس با قبرس٬ ترکمنستان٬ پاکستان و چین

وکیل ملت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بررسی ۷ لایحه را با اولویت در دستور کار قرار دادند.

تاریخ انتشار: 23آذر1394|12:10

بررسی اولویت‌دار لایحه انتقال محکومان به حبس با قبرس٬ ترکمنستان٬ پاکستان و چین
| کد خبر: 69349

به گزارش وکیل ملت ، لایحه اصلاح قانون الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون لغو ضرورت تصدیق رسمی اسناد دولتی بیگانه با تصویب نمایندگان به صورت اولویت‌دار بررسی می‌شود.

این تصمیم با ۱۱۶ رأی موافق، ۱۴ رأی مخالف و ۱۳ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۶ نماینده حاضر در صحن گرفته شد.

نمایندگان با بررسی اولویت‌دار لایحه اساسنامه مرکز منطقه‌ای همکاری دستگاه‌های مبارزه با فساد در نهادهای کشورهای عضو همکاری‌های اقتصادی (اکو) با ۱۲۳ رأی موافق، ۱۶ رأی مخالف و ۷ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۶ نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

در ادامه بررسی اولویت‌دار لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان با ۱۲۳ رأی موافق، ۱۵ رأی مخالف و ۶ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۷ نماینده حاضر در صحن مورد موافقت نمایندگان خانه ملت قرار گرفت.

لازم به ذکر است نمایندگان با بررسی اولویت‌دار لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس بین جمهوری اسلامی ایران و قبرس با ۱۲۸ رأی موافق، ۱۲ رأی مخالف و ۷ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۷ نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

همچنین نمایندگان با بررسی اولویت‌دار لایحه استرداد مجرمان بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قبرس با ۱۲۶ رأی موافق، ۸ رأی مخالف و ۸ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۷ نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

در ادامه بررسی اولویت‌دار لایحه انتقال محکومان به حبس میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین با ۱۲۶ رأی موافق، ۱۰ رأی مخالف و ۹ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۷ نماینده حاضر در صحن مورد موافقت قرار گرفت.

براساس این گزارش در ادامه نمایندگان با بررسی الویت‌دار لایحه پروتکل انتقال محکومان به حبس الحاقی به موافقت‌نامه متقابل در امور کیفری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و ترکمنستان با ۱۳۲ رأی موافق، ۱۱ رأی مخالف و ۶ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۵ نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

 

 

ایلنا

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top