رئیس شورای رقابت:

دیگر به قیمت خودرو کاری نداریم

وکیل ملت: شیوا گفت: آزادسازی قیمت بلیت هواپیما به کار کارشناسی بیشتری نیاز دارد، این موضوع در جلسات آینده شورای رقابت در دستور کار قرار می گیرد تا در مورد آن تصمیم گیری شود.

تاریخ انتشار: 23آذر1394|12:40

دیگر به قیمت خودرو کاری نداریم
| کد خبر: 69369

به گزارش وکیل ملت ، رضا شیوا بیان کرد: اعتقاد داریم آزادسازی قیمت بلیت هواپیما خوب است به شرط آنکه بسترهای لازم آن فراهم باشد یعنی عرضه و تقاضا متعادل باشد اما متاسفانه در حمل و نقل هوایی این اتفاق نیفتاد.

وی گفت: معتقدیم که این کار باید در خطوطی اتفاق می افتاد که در آن خطوط تعداد قابل توجهی هواپیما و شرکت های متعدد وجود داشته باشد اما وقتی که در یک خط فقط یک شرکت هواپیمایی فعال باشد، معلوم است که این آزادسازی قیمت ها به افزایش قیمت منجر خواهد شد.

موضوع خودرو در دستور کار شورای رقابت قرار ندارد
شیوا در پاسخ به سوالی درباره قیمت گذاری جدید خودرو در شورای رقابت نیز گفت: بحث خودرو در مسیری افتاده که به دستورالعمل جدیدی نیاز ندارد.

وی گفت: فعلا بحث خودرو در دستور کار شورای رقابت قرار ندارد و خودروسازان با وام های داده شده مقداری کارشان رونق پیدا کرده است.

وی افزود: وظیفه شورای رقابت نظارت بر ضوابط قیمت گذاری و تعرفه و دخالت در بازارهایی که در آن بازار رقابتی وجود نداشته باشد.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top