بابک زنجانی: با خودم حرف می زنم/جلسه بعدی متعاقبا اعلام می شود

وکیل ملت: متهم ردیف سوم پرونده نفتی دفاعیات خود در برابر اتهامات وارده را در جلسه بیست و سوم دادگاه به پایان برد و بابک زنجانی متهم ردیف اول در پاسخ به سوال قاضی که از او خواسته بود ساکت باشد؛ گفت که با خودم حرف می زنم اشکالی دارد؟

تاریخ انتشار: 23آذر1394|12:38

بابک زنجانی: با خودم حرف می زنم/جلسه بعدی متعاقبا اعلام می شود
| کد خبر: 69370

بیست و سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات بابک زنجانی و دو متهم دیگر پرونده نفتی صبح امروز (دوشنبه) 23 آذرماه در دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی صلواتی و به صورت علنی برگزار شد. 
قاضی صلواتی حین اظهارات نماینده دادستان مبنی بر این که اطلاعات درباره فروش شرکت های سازمان تامین اجتماعی غلط نیست از بابک زنجانی خواست تا ساکت باشد.
بابک زنجانی در پاسخ به رضا نجفی نماینده دادستان گفت که موارد اختلاف ین و ریال ربطی به خریدار ندارد و قاضی دوباره از او خواست تا کل کل نکند که میلیاردر نفتی با حالت نجوا گفت که دارم با خودم حرف می زنم آیا حرف زدن با خودم نیز اشکال دارد؟
در این هنگام قاضی، نماینده دادستان و همه آنانی که متوجه اظهارات بابک زنجانی شدند ، تبسم کردند. 
«ح.ف.ه» متهم ردیف سوم پس از تلاوت قرآن و آغاز رسمی جلسه دادگاه توسط قاضی صلواتی و با درخواست او برای قرائت ادامه دفاعیات در جایگاه حاضر شد. 
متهم ردیف سوم پرونده نفتی با بیان این که بخش عمده اتهاماتش معرفی، همکاری، راهنمایی، هدایت، مدیریت و دوشادوش بودن است گفت: چند مورد از کیفرخواست مکررا به موضوع معرفی اشاره دارد مبنی بر این که من، آقای زنجانی را به نهادهای مختلف و افراد مختلف آشنا کردم در حالی که من تنها آقای « ش » مدیرعامل بانک ملت و آقای« ش » متهم ردیف دوم را در سال 88 به آقای زنجانی معرفی کردم. 
وی با استناد به صفحات 7، 8 و 10 کیفرخواست ادامه داد: در این صفحات آمده است که بابک زنجانی در این راستا از حمایت و هدایت دو متهم پرونده برخوردار بود لذا تفکیک اقدامات آنان میسر نیست.

جلسه امروز دادگاه رسیدگی به اتهامات یاد شده به درخواست نماینده دادستان در 15 دقیقه آخر به صورت غیر علنی برگزار شد.

به گفته قاضی صلواتی ، رئیس دادگاه ، جلسه بعدی رسیدگی به اتهامات متهمان نفتی متعاقبا اعلام می شود.

دسته بندی حقوق اقتصادی , حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top