اطلاعات به نقل از علی طیب نیا:

آسیب پذیری اقتصاد کاهش یافته است

وکیل ملت: روزنامه اطلاعات در شماره سه شنبه 24آذر در تیتر یک به نقل از علی طیب نیا، وزیر اقتصاد نوشت: آسیب پذیری اقتصاد نسبت به نوسانات درآمدهای ارزی کاهش یافته است، برقراری ثبات و آرامش و همچنین مقابله با نوسانات اقتصادی از اولویت های دولت است.

تاریخ انتشار: 24آذر1394|11:10

آسیب پذیری اقتصاد کاهش یافته است
| کد خبر: 69524

به گزارش وکیل ملت این روزنامه با درج عنوان وزیر علوم: دولت برای حمایت از تحقیق و توسعه فناوری جدی است، آورد: محمد فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار با بیان اینکه در حال حاضر 47 صدم درصد از درآمد ناخالص ملی کشور به بخش پژوهش اختصاص دارد، گفت: با افزایش این رقم به یک درصد امیدواریم شاهد تحولات گسترده ای در عرصه علم و فناوری باشیم. عزم دولت برای حمایت از تحقیق و توسعه فناوری، جزم است و توجه جدی به این بخش در دستور کار دولت قرار دارد.
روزنامه اطلاعات با انتشار عنوان افزایش آسیب های اجتماعی، حاصل تصمیمات غلط و پنهان کاری دولت گذشته است، نوشت: فاطمه دانشور، رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران در نشست خبری رونمایی از کتاب ملی حمایت از کودک، گفت: متاسفانه در دولت قبل به بهانه های مختلف شاهد ادغام وزارتخانه های رفاه و تامین اجتماعی و کار بودیم و به این ترتیب این وزارتخانه با کارکرد مهم و حیاتی اش به سطح یک معاونت تقلیل پیدا کرد و همین موضوع سبب شد پرداختن به ریشه های آسیب های اجتماعی هم به فراموشی سپرده شود که نتیجه این بی توجهی را امروز با افزایش آسیب ها در سطح جامعه شاهد هستیم. وی افزود: از طرفی دیگر آنها حتی اجازه طرح مسائل و آسیب ها را هم نمی دادند و با لغو همایش های مرتبط سعی می کردند
هلاکت 190 نظامی ائتلاف عربستان در حمله بزرگ موشکی ارتش یمن به «باب المندب»، عنوان دیگر این روزنامه است، در این مطلب می خوانیم: سرتیپ «شرف لقمان»، سخنگوی ارتش یمن، خبر از کشته شدن دست کم 190 تن از نظامیان ائتلاف عربی در حمله بزرگ موشکی به مقر این نیروها در «باب المندب» داد. سرتیپ «شرف لقمان» اعلام کرد، این حمله با شلیک یک موشک توشکا که در نتیجه عملیات رصد اطلاعاتی دقیق بودانجام شد. برخورد با کسی که همه عمر چه قبل و بعد از انقلاب اسلامی، در خدمت نظام بوده، نشان از عصبانیتی است که هیچ پشتوانه عقلانی، قانونی و آینده نگری ندارد و نگرانیم چون، عواقب این گونه رفتارها به هیچ وجه به نفع نظام نیست.
روزنامه اطلاعات با انتخاب عنوان بد اخلاقی های افراطیون پشتوانه عقلی و قانونی ندارد، به نقل از آیت الله هاشمی رفسنجانی آورد: افراطیون و تندروها از رویکرد مردم و جامعه به تفکرات اعتدالی که برخاسته از اسلام ناب و عصاره مکتب تشیع است، ناراحت هستند.
«سخنگوی وزارت خارجه: ایران به حضور مستشاری خود در سوریه ادامه می دهد» و «قطعنامه 1+5 با اجماع شورای حکام آژآنس تصویب می شود» از عنوان های اصلی این روزنامه است.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top