تاریخ انتشار: 25آذر1394|21:47

| کد خبر: 69799

(تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی

وکیل ملت: صادق خرازی نماینده حزب ندای ایرانیان در حالی عصر سه شنبه با حضور در دانشگاه شیراز به ایراد سخنرانی پرداخت که در جریان این سخنرانی و پس از آن بین دانشجویان درگیری بوجود آمد.

صادق خرازی شامگاه سه شنبه در نشست "دانشجو، مشارکت سیاسی، انتخابات" در تالار فجر دانشگاه شیراز سخنرانی کرد. وی در بخشی از سخنان خود در جمع دانشجویان گفت: درانتخابات سال 92 با حضور و نقش آفرینی فعال دانشجویان و دانشگاهیان، مشارکت عمومی جامعه به تغییر دولت منجر شد و رئیس جمهوری با اندیشه نو و انرژی جدید وارد عرصه شد و این دانشگاهیان بودند که سبب شدند که مردم فوج فوج پای صندوق های اخذ رأی حاضر شوند. 

  این فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به طرح موضوع تحریم شرکت در انتخابات سال 92 توسط برخی فعالان اصلاح طلب گفت: فتنه دو روی مختلف یک سکه بود که تنها به یک سوی آن پرداخته شده است و به نقش اصلی دولت احمدی نژاد به عنوان برگزار کننده انتخابات پرداخته نشده است. در همین حال عکس هایی که امین برنجکار در خبرگزاری ها منتشر کرده است تنش در جریان این سخنرانی میان دانشجویان را نشان می‌دهد.   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی   (تصاویر) تنش در جریان سخنرانی صادق خرازی

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top