سورپرایز فردوسی پور و دکتر ظریف را چه کسی خراب کرد؟ (+عکس)

وکیل ملت: 24 ساعت پس از انتشار عکس مصاحبه دکتر ظریف وزیرامورخارجه و عادل فردوسی پور نقل قولی از مجری برنامه نود منتشر شده که نشان می دهد از اتفاق رخ داده ناراحت است: « می خواستم مردم را در شب یلدا سوپرایز کنم» این نقل قول که هیچ منبع رسمی آن را منتشر نکرده وقتی با چند مساله دیگر همراه می شود نشان می دهد که سورپرایز فردوسی پور را یک نفر خراب کرده است.

تاریخ انتشار: 27آذر1394|11:48

سورپرایز فردوسی پور و دکتر ظریف را چه کسی خراب کرد؟ (+عکس)
| کد خبر: 70078

عصرایران - 24 ساعت پس از انتشار عکس مصاحبه دکتر ظریف وزیرامورخارجه و عادل فردوسی پور نقل قولی از مجری برنامه نود منتشر شده که نشان می دهد از اتفاق رخ داده ناراحت است: « می خواستم مردم را در شب یلدا سوپرایز کنم» این نقل قول که هیچ منبع رسمی آن را منتشر نکرده وقتی با چند مساله دیگر همراه می شود نشان می دهد که سورپرایز فردوسی پور را یک نفر خراب کرده است. 

  عکس مصاحبه دکتر ظریف و عادل فردوسی پور توسط ایسنا منتشر شد اما سایت اختصاصی برنامه نود هیچ عکسی در این مورد منتشر نکرد و نقل قولی هم از مصاحبه نداشت. ناگفته مشخص است که فردوسی پور برای مخفی نگه داشتن مصاحبه اش برنامه ویژه ای داشته . اما یک اتفاق سبب شده که خبر مصاحبه او از طریقی غیرمرسوم رسانه ای شود.    چند ساعت پس از لو رفتن عکس مصاحبه و البته قسمتی از محتوای آن عکس های برنامه در اختیار سایت 90tv قرار گرفته و آنها مطالبی را بدون اشاره به محتوای مصاحبه منتشر کرده اند. این طور که مشخص است برنامه 90 موفق نشده عکاس خود را برای پوشش تصویری برنامه به محل مصاحبه ببرد یا نیازی ندیده که چنین کاری را انجام بدهد اما حضور عکاسی که مجوز حضورش ربطی به تیم نود نداشته همه چیز را خراب کرده است.    عکس های اختصاصی مصاحبه نود با دکتر ظریف در حال حاضر روی سایت این برنامه قرار دارد. عکس هایی که از همان دوربین اولیه منتشر شده است. اما به نظر می رسد که نقل قول مربوط به فردوسی پور هم دوباره مربوط به همان منبع است. یعنی مجری نود به منتشر کننده عکس اعتراض کرده و دوباره نقل قولی هم ازسوی او لو رفته.    سورپرایز فردوسی پور و دکتر ظریف را چه کسی خراب کرد؟(+عکس)  

در مورد محتوی مصاحبه فردوسی پور و دکتر ظریف هم نکاتی منتشر شده که بیشتر پیش بینی است. از جمله اینکه وزیر امورخارجه ایران در مورد دیپلماسی ورزش صحبت کرده است و ...اما این طور که  شنیده می شود گفت و گو فقط با این موضوع آغاز شده و پس از شروع وزیرامور خارجه در مورد علائق فوتبالی و ورزشی خود صحبت کرده است.

کلید واژه ها فردوسی پور و ظریف
دسته بندی ورزش ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top