نجفی توانا ضمن تشکر و قدرانی از این اقدام اظهار کرد: «اقدام همکار وکالتی ما نشانه علاقه ایشان به ارتقای وضعیت کمی و کیفی کانون و وسایلی است که برای پیشبرد اهداف کانون مورد نیاز است. این دستگاهها عمدتا برای امور چاپی کانون و متونی که کانون تصمیم به انتشار آن داشته باشد مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این علاقه و اشتیاق همکاران به تقویت کانون از هر جهت مورد تقدیر و تشکر کانون خواهد بود.»

فرزانه سادات ابوالقاسمی وکیل پایه دادگستری و از بانیان این مرکز نیز در حاشیه مراسم افتتاحیه گفت: « با عنایت باری تعالی، فرصتی دست داد تا با مساعدت اعضای محترم هیات مدیره کانون وکلای مرکز، واحد چاپ و نشر کانون وکلای مرکز را تجهیز و راه اندازی نماییم. تجهیزات چاپ و نشر اهدایی را به منظور چاپ و نشر کتب و مقالات وکلای محترم دادگستری به کانون مرکز واگذار نموده ایم .»

وی هدف خود از چنین اقدامی را این گونه بیان کرد: «از آنجایی که همکاران محترم وکیل مخازن علم و دانش بوده و چاپ و نشر تولیدات علمی همکاران باعث اعتلا و ارتقای کانون وکلا می شود، بر آن شدیم در حد بضاعت خود تجهیزات و امکانات چاپ انبوه را فراهم نموده تا از این پس همکاران محترم مشکلی برای نشر مطالب علمی و حقوقی نداشته باشند.»

این مراسم با اهدای لوح سپاس ، سکه یادبود و یک جلد کلام الله مجید از سرکار خانم ابوالقاسمی و خانواده محترم ایشان تقدیر به عمل آمد .

گزارش از عشرت عبد اللهی

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top