تاریخ انتشار: 28آذر1394|12:10

| کد خبر: 70564

بررسی طرح «ملاقات از راه دور با زندانیان»

وکیل ملت: رفعتی گفت:یکی از سازمان‌هایی که در حال حاضر در مورد ارائه خدمات به آن کار می‌کنیم،سازمان زندان‌ها است و به دنبال این هستیم که سرویس‌هایی از جمله ملاقات از راه دور زندانیان یا درخواست وقت ملاقات با زندانیان را برای این سازمان راه بیندازیم.

به گزارش وکیل ملت «سیامک رفعتی»  با اشاره به ارائه بسیاری از خدمات قضایی در دفاتر خدمات الکترونیک  قضایی، گفت: ارائه انواع خدمت اعم از خدمات اطلاع رسانی، تعاملی و تراکنشی به گروههای هدف،به صورت برخط و با استفاده ازتسیهلات فناوری اطلاعات و ارتباطات در این دفاتر لحاظ شده است و در حال حاضر نیز کار بر روی ارائه 206دادخواست قضایی به اتمام رسیده است.

وی افزود: در حال  حاضر نیز به دنبال توسعه دفاتر در مراکز استان ها و شهرستان ها از لحاظ جغرافیایی و همچنین از لحاظ منابع انسانی هستیم.

مدیرکل خدمات الکترونیک قضایی مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه به ارائه برنامه های اموزشی ویژه دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اشاره و تصریح کرد:برنامه های آموزشی به صورت مرتب در حال اجرا است و در راستای تثبیت این اقدامات فعالیت می کنیم.

رفعتی با بیان اینکه طراحی سرویس ها و خدمات جدید را در دستور کار داریم، اظهار داشت:بر روی سازمان ها و نهادهایی که می توانند از خدمات دفاتر استفاده کنند نیز کار می کنیم و در حال طراحی سرویس های جدید هستیم.

مدیرکل خدمات الکترونیک قضایی مرکز آمار وفناوری اطلاعات قوه قضائیه تصریح کرد: یکی از سازمان هایی که در حال حاضر در مورد ارائه خدمات به آن کار می کنیم،سازمان زندان ها است و به دنبال این هستیم که سرویس هایی از جمله ملاقات از راه دور زندانیان یا درخواست وقت ملاقات با زندانیان را برای این سازمان راه بیندازیم.

وی اظهار داشت: این برنامه ها در حال حاضر طرح هستند و به دنبال بررسی تجهیزات و امکانات اجرای این طرح هستیم تا از ظرفیت این دفاتر استفاده کنیم و بر اساس درجه بندی که دفاتر خدمات الکترونیک قضایی دارند بتوانیم این خدمات را ارائه بدهیم.

 

 

میزان

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top