مدیرکل پزشکی قانونی تهران :

استان تهران رکوردار مرگ عابران پیاده در کشور

وکیل ملت: قادی پاشا از کاهش 5.6 درصدی تلفات حوادث رانندگی در هفت ماهه امسال خبرداد و گفت: متاسفانه 764 نفر از شهروندان تهرانی در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند.

تاریخ انتشار: 28آذر1394|12:20

 استان تهران رکوردار مرگ عابران پیاده در کشور
| کد خبر: 70571

به گزارش وکیل ملت مسعود قادی پاشا  با اشاره به کاهش 5.6 درصدی تلفات حوادث رانندگی در هفت ماهه امسال اظهارکرد: 764 نفر از شهروندان تهرانی در حوادث رانندگی جان خود را از دست داده اند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که 809 نفر بوده است 5.6 درصد کاهش را نشان می دهد از تعداد فوتی ها 613 نفر مرد و 151 نفر زن بودند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران افزود: بیشترین تلفات حوادث رانندگی با 540 مورد در جاده های درون شهری، 204 مورد در جاده های برون شهری، 7 مورد در جاده های روستایی و 13 مورد نیز به صورت نامعلوم بوده است.

قادی پاشا با بیان اینکه بیشترین آمار فوتی ها در جاده های درون شهری است بیان کرد: مسئولان می بایست تدابیر لازم را برای کاهش حوادث درون شهری داشته باشند.

وی همچنین گفت: استان تهران رتبه اول مرگ و میر عابران پیاده در کشور را دارد که در هفت ماهه اول امسال 22 هزار و 379 مصدوم حادثه رانندگی به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کرده اند که 16 هزار و 369 نفر مرد و 6هزار و 10 نفر زن بودند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک درصد کاهش یافته است.

مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران اضافه کرد: همچنین در مهرماه امسال 118 نفر از شهروندان تهرانی جان خود را به دلیل تصادف از دست دادند که 97 نفر مرد و 21 نفر زن بوده اند.

 

 

 

میزان

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top