تاریخ انتشار: 28آذر1394|15:23

| کد خبر: 70706

گرمای انتخابات در روزنامه های امروزاصفهان

وکیل ملت: روزنامه های استان اصفهان در صفحات اول و داخلی خود به انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی و خبرگان پرداختند.

روزنامه نصف جهان در مطلبی با عنوان 'گزارشی از فعالیت اصولگرایان و اصلاح طلبان اصفهانی برای حضور در انتخابات مجلس باتیتر 'اصفهان، مستقیم بهارستان ' نوشت:
هر چه به هفتم اسفند و انتخابات سرنوشت ساز مجلس دهم نزدیک می شویم، سیل اخبار داغ انتخاباتی و گمانه زنی برای مشخص شدن کاندیداهای حضور در ساختمان خیابان بهارستان بیشتر می شود.
در روزهای گذشته در برخی محافل غیررسمی اسامی تعدادی از افرادی که قصد کاندیدا شدن از اصفهان برای مجلس را داشتند عنوان شد که این امر واکنش های مختلفی به همراه داشت.
در ادامه این گزارش آمده است در ادوار گذشته طیف های مختلف اصولگرایان با گرفتن رأی اعتماد از مردم راهی مجلس می شدند و همین مساله حساسیت های ویژه ای در شرایط فعلی به وجود آورده است.
دربخشی ازاین گزارش با برجسته کردن این موضوع 'اصلاح طلبان، اسم دهان پرکن ندارند!' آمده است :
لیست اصلاح طلبان، اعتدالیون و طرفداران دولت امسال به گونه ای است که می توان گفت کفه ترازوی آنها توانسته با نسبت ترازوی اصولگریان برابر شود؛البته نکته موجود این است که هنوز اصولگرایان ازلحاظ نفرات و تأثیرگذاری مهره ها، برتری خود راحفظ کرده اند.

** روزنامه نسل فردا در ستون خبر روز به سخنان مهندس باهنر در سفر به اصفهان اشاره کرد و' 
وحدت اصولگرایی در دو سوم 
استان ها مورد توجه قرار گرفته است

' رابه عنوان تیتر انتخاب کرد.
این روزنامه به نقل از باهنرنوشت: وضعیت اصولگرایان در این دوره متفاوت است، زیرا پیش از این رقابت بین اصولگرایان بود ولی در این دوره رقابت اصلاح طلبان نیز اضافه شده است و لذا نیازمند وحدت بیشتری هستیم.
این روزنامه همچنین در ستون خبر در شهر به سخنان حجت الاسلام قرائتی در مراسم اختتامیه دهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان نوشت:' کسی با رای آوردن عزیز نمی شود'
دربخشی ازاین خبر آمده است :رییس ستاد اقامه نماز کشور گفت: هنگام برپایی اذان با بکاربردن کلمه الله اکبر وقتی خدارابزرگ می دانیم یعنی از هیچ ابر قدرتی ترسی نداریم.
وی باتوجه به نزدیکی انتخابات مجلس در کشور ادامه دادخیلی ها باتفکر اینکه رای آوردن انسان بزرگ وعزیز می کند تلاش می کنند که برای خود رای جمع کنند اما اینگونه نیست وبنی صدررا مصداق این قضیه دانست.
** روزنامه اصفهان زیبا باتیتر'اصفهان در رتبه سوم ثبت نام ' گزارشی از دوروز اول ثبت نام انتخابات خبرگان خبرداد ونوشت: عقربه های ساعت نشان می دهد که تقویم انتخابات کشور به روز نام نویسی داوطلبان مجلس شوری اسلامی رسیده است .اگر چه فرایند 80 روزه انتخابات از20 آذر وبا دستور وزیر کشور رسما آغاز شداما فضای سیاسی کشور از پنجشنبه گذشته وبا ثبت نام از کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری وارد فاز انتخاباتی شد.
درادامه این مطلب آمده است : تا ساعت 14 روز جمعه 79 نفر برای ثبت نام انتخابات مجلس خبرگان مراجعه کردند که دراین میان استان های تهران ، خراسان رضوی واصفهان در جایگاه اول تاسوم بیشترین ثبت نام ها قرارداشتند.
** روزنامه اصفهان امروز وضعیت آتی انتخاباتی اصفهان را پرهیجان توصیف کرد وباتیتر ' اصفهان دروضعیت سفیدانتخاباتی' نوشت:درحالی که 69 روز دیگر تا انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی باقی مانده ، هنوز حال وهوای انتخاباتی در کشور واستان اصفهان شکل نگرفته است وبا آغازثبت نام داوطلبان خبرگان رهبری که از روز پنجشنبه شروع شده است به نظر می رسد تنور انتخابات آرام آرام گرم تر شود در چنین شرایطی فرماندار اصفهان از تثبیت وضعیت سفید انتخاباتی دراصفهان خبرداده است .
این موضوع نشان می دهد اصفهان در دوره های گذشته موفق شده با کمترین تنش ودرگیری انتخابات رابرگزار ونتایج رامشخص کند.

دسته بندی دیگر رسانه ها ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top