معمولا تصور میشود که خانم ها با دیدن سوسک فریاد بزنند و فرار را بر قرار ترجیح دهند اما در این خوابگاه دانشجویان دختر با حضور این حشرات کنار آمده و هر یک کار خود را انجام میدهند!
 

 دانشجویان بارها به این وضعیت اعتراض کرده و حتی از شورای صنفی به عنوان نماینده دانشجویان کمک خواسته اند و نتیجه این اعتراض ها سمپاشی آشپزخانه بوده که نه تنها سوسک ها را ریشه کن نکرده بلکه تعداد آن ها افزایش یافته است.
 


زیرا در هر نوبت سمپاشی از همان سم و آفت همیشگی استفاده کرده و دقت نمیکنند که سوسک بعد از چند بار استفاده از یک نوع سم که موجب نابودی ش نمیشود، نسبت به این سم مقاوم شده و صرفا یکی دو ساعت کمتر مزاحم دانشجویان میشود!
گاهی سوسک ها همراه وسایل و ظروف دانشجویان به داخل اتاق آن ها هم راه پیدا میکنند و مشکل مضاعف میشود!

 ناگفته نماند که عدم رعایت بهداشت از سوی برخی دانشجویان خوابگاهی هم مزید بر علت بوده و موجب تداوم وجود سوسک در آشپزخانه است.

 به عنوان مثال گذاشتن ظروف کثیف در آشپزخانه، عدم تفکیک زباله با وجود سطل های مجزا برای اینکار، ریختن مواد غذایی به روی گاز یا زمین و... گاهی حتی مسواک کردن در سینک ظرفشویی!

 سوسک ها به قدری زیاد هستند که دانشجویان در حین آشپزی باید مراقب باشند که یک سوسک از پای آن ها بالا نرود یا روی دست شان نیاید

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top