چه اتفاقي رخ داده كه پسرك سیزده ساله به دنبال رابطه جنسی است؟

علی حق شناس/روزنامه نگار

وکیل ملت: پسرسيزده ساله‬ آخرين سيلي را به صورتمان زد، باشد كه خواب بمانيم تا‏سيلي‬ بعدي و ادامه ‫‏خواب غفلت‬ !

تاریخ انتشار: 28آذر1394|21:08

چه اتفاقي رخ داده كه پسرك سیزده ساله به دنبال رابطه جنسی است؟
| کد خبر: 70841

در پس خنده ها و "هر و كر" ها و فوروارد كردن ‫‏جوك‬ ها و عكس ها و ‫‏كليپ‬ هاي مربوط به ‫‏پسر١٣ساله‬ اي كه از ديروز آخرين ‫‏سلبريتي‬ ‫تلگرام‬ ايرانيان است اگر حسِ طنزتان مجال داد به ابعاد فاجعه اي نگاه كنيد كه صورت كريه اش كاملاً هويداست.

يك/ اين كه پسر بچه اي سيزده ساله ( روي كلمه "بچه" تاكيد مي كنم ) در پي برقراري ‫‏رابطه جنسي‬ است هولناك نيست؟

چه اتفاقي رخ داده كه پسركي در اين سن و سال به دنبال رابطه جنسی است؟ جامعه ما چگونه فرزندانش را ‫‏تربيت‬ كرده كه پسر بچه اي ‫سيزدهساله‬ براي برقراري رابطه جنسي به در و ديوار مي كوبد؟

دو/ درخواست  رابطه جنسی از جانب كودكي سيزده ساله براي اكثريت مردمان اين سرزمين زشت و ناپسند و قبيح نيست. كه اگر بود اين حجم از مطلب و عكس و فيلم در قالب ‫‏طنز‬ و ‏شوخي‬ و هجو، توليد نمي شد و در ‫‏موبايل‬ ها نمي چرخيد.

چرا درخواست  رابطه جنسی از جانب يك كودك سيزده ساله براي تعداد بسياري از ‫‏ايرانيان‬ عادي است؟ آيا اين عادي بودن هولناك نيست؟

سه/ تمام آنهايي كه اطلاعات نوشتاري، تصويري يا صوتي مرتبط با اين ‫‏كودك‬ را توليد يا دريافت و ارسال كرده اند مصداق عيني فعاليت در ‫‏پورنوگرافيكودكان‬ هستند. آيا اين عده كه متاسفانه زيادند و شايد بتوان نام اكثريت بر ايشان نهاد به هيچ اصل ‫‏اخلاقي‬ پايبندي دارند؟

چهار/ استفاده از شبكه هاي اجتماعي براي رسيدن به روابط جنسی و در پي آن بهره بردن از اين امكانات در جهت اشاعه اين شيوه نشان مي دهد بخش بزرگي از جامعه ما چه نگاهي به ‫‏اينترنت‬ دارند و از آن براي چه مقاصدي سود مي برند.

پنج/ داد از بي اخلاقي، بيداد از بي اخلاقي.‏اخلاق‬ كجاست؟

آيا بهتر نيست تمام متوليان ‏فرهنگي‬ جامعه سرشان را از زير برفِ خوش خيالي بيرون بياورند و ببينند برنامه هاي شان چطور عقيم مانده است؟ آيا نبايد در اين برنامه ها تجديد نظري كرد؟ آيا وقت آن نيست مسئولان فرهنگي جامعه كه دست پخت شان حتي قابل چشيدن هم نيست كنار بروند و كار را به ‫‏كاردان‬ بسپارند؟

‫‏پسرسيزده ساله‬ آخرين سيلي را به صورتمان زد، باشد كه خواب بمانيم تا‏سيلي‬ بعدي و ادامه ‫‏خواب_غفلت‬ !

 

دسته بندی یادداشت , خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top