آغاز ثبت‌نام از داوطلبان مجلس شورای اسلامی به همراه ثبت‌نام از داوطلبان مجلس خبرگان فضای آرام فرمانداری را تا حدی پر رفت و آمد کرد و حضور داوطلبان نسبت به دو روز گذشته رشد چشمگیری داشت.

حدود 30 نفر برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و دو نفر برای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان در فرمانداری تهران حضور یافتند.

مراجعه 3 نفر از داوطلبان پیش از ساعت رسمی (ساعت 8) در پشت درب فرمانداری تهران موجب تعجب اصحاب رسانه شد.

در ساعات میانی امروز خانم پزشکی برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی به فرمانداری تهران مراجعه کرد که خود را متولد سال 64 نامید اما در شناسنامه وی سال 63 به عنوان سال تولد ذکر شده بود. این کاندیدا که به همراه مادرش برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری تهران حاضر شده بود، سلامت سیاسی را به عنوان شعار خود عنوان کرد اما مسئولان ثبت‌نام نسبت به شناسنامه وی حساس شده و آن را توقیف کردند.

مادر این کاندیدا که به همراه وی آمده بود در جهت تکمیل مدارک دخترش از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کرد در جمع خبرنگاران گفت: نظر خاصی نسبت به کاندیداتوری دخترم در انتخابات مجلس ندارم.

یکی دیگر از حاشیه‌های سومین روز آغاز ثبت‌نام در فرمانداری تهران حضور زن و شوهری بود که پس از 23 سال زندگی مشترک تصمیم گرفته بودند با هم برای انتخابات مجلس شورای اسلامی کاندید شوند.

یکی دیگر از داوطلبین مجلس شورای اسلامی پس از آنکه روند ثبت‌نام خود را در فرمانداری تهران آغاز کرده بود از گفت‌وگو با خبرنگاران امتناع کرد و در پاسخ به آنها گفت که گرفتارتر از آن هستم که بتوانم پاسخ سوالات شما را بدهم اما وقتی یکی از خبرنگاران از وی پرسید که در صورت تایید صلاحیت نیز از مصاحبه با خبرنگاران خودداری خواهید کرد یا نه، گفت: برای آن زمان فکری خواهم کرد.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top