این مرد راهی دادگاه خانواده ونک شد تا با طلاق همسرش به دختر تلگرامی برسد. زن 38 ساله روی پله‌های دادگاه های خانواده ونک نشسته بود و گریه می‌کرد این زن در حالی که بغض راه گلویش را بسته بود از زندگی مشترک چندین ساله با همسرش به شوک گفت: 14 سال پیش در دانشگاه با همسرم آشنا شدم هردو کارشناس رشته مدیریت دولتی بودیم او هم دانشجو بود و هم کارمند یک شرکت خصوصی برای شروع زندگی خیلی اوضاع مالی خوبی نداشت اما من او را دوست داشتم و خانواده ام نیز از محمد خوششان آمده بود به همین خاطر وقتی به خواستگاری ام آمد به او جواب مثبت دادم و برای مراسم ازدواجمان تدارک دیدم.  وی افزود: خوب به یاد دارم که روز عروسی‌مان با محمد عهد بستیم همیشه به یکدیگر وفادار باشیم اما...
مریم در حالی که خاطرات گذشته‌اش را مرور می‌کرد، ادامه داد: اوایل زندگی مان خیلی سختی کشیدیم با اینکه همیشه در خانه‌‌مان شرایط و امکانات رفاهی و مالی خوبی داشتم و شرایط زندگی مشترکم کمی برایم مشکل بود اما به خاطر اینکه محمد و زندگی‌مان را دوست داشتم تحمل کردم و می‌گفتم باید زندگی را با هم ساخت و به همین خاطر من هم در یک شرکت استخدام شدم تا با همسرم باشم و به او کمک کنم. وقتی دخترمان به دنیا آمد خوشبختی‌مان کامل شد همه چیز عالی بود به مرور زمان صاحب خانه و خودرو و زندگی شده بودیم همه حسرتمان را می‌خوردند  ولی یک نرم‌افزار در گوشی همسرم زندگی چندین ساله مان را زیرو رو کرد.
روز و شب محمد شده بود تلفن، تلفن و تلفن. دیگر باهم حرفی نداشتیم بزنیم دخترمان تا شب بیدار می‌ماند تا پدرش را ببیند اما وقتی هم می آمد سرش به تلفن و دوست‌های اینترنتی‌اش گرم بود خسته شده بودم ولی سکوت می‌کردم شاید همه چیز درست شود اما در کمال ناباوری یک روز محمد گوشی همراهش را به سمتم گرفت و عکس یک دختر 30 ساله را به من نشان داد و در برابر بهت و حیرتم گفت ببین بهتر از تو هستند که مرا می‌خواهند دیگر تو را نمی‌خواهم  و باید از هم جدا شویم شوکه شده بودم و نمی‌دانستم چه کنم که درخواست طلاق وقتی به دستم رسید فهمیدم همه چیز جدی است.  این زن گریان گفت: حالا با پرداخت توافقی مهریه 1000 سکه‌ا‌م از سوی محمد او من و دخترمان را ترک کرد و برای همیشه از زندگی مان بیرون رفت. ای کاش هنوز هم شرایط مالی‌مان خوب نبود اما با صمیمیت زندگی می‌کردیم به دور از هر تلفن همراه و شبکه مجازی‌ای.
بنابراین گزارش این زن و مرد پس از 14 سال زندگی مشترک با رأی قاضی عموزادی از شعبه 268 دادگاه ونک به صورت توافقی از هم جدا شدند.
قاضی عموزادی با هشدار به خانواده‌ها گفت: اگر خانواده‌ها بتوانند از هر امکاناتی بخوبی استفاده کنند هرگز پایه زندگی‌ها به این سادگی فرو نمی‌ریزد شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی هیچوقت جای خانواده و دنیای واقعی را نمی گیرد با علم و آگاهی و آموزش خانواده‌ها می توانند سالم زندگی کردن را بیاموزند و با وجود گذشت سالیان زیادی از زندگی مشترک بازهم با خوشحالی و سلامتی زندگی‌شان را ادامه دهند در این صورت والدین نیز الگوی مناسبی برای فرزندانشان خواهند بود.

دسته بندی حقوق اجتماعی , خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top