ذوالفقاری در جمع خبرنگاران:

به دلیل تعداد تنش ها مناطق قرمز انتخاباتی تعیین شد

وکیل ملت: معاون امنیتی وزیر کشور از تدوین اطلس امنیتی انتخابات و مشخص کردن مناطق مناطق قرمز، زرد و سفید امنیتی انتخاباتی در آن خبرداد.

تاریخ انتشار: 30آذر1394|12:10

به دلیل تعداد تنش ها مناطق قرمز انتخاباتی تعیین شد
| کد خبر: 71783

به گزارش وکیل ملت ، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور که رئیس جمهور و وزیر کشور را در بازدید از ستاد انتخابات کشور همراهی می کرد در جمع خبرنگاران گفت: معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اشاره به تدوین اطلس امنیتی انتخابات سال جاری گفت: در این اطلس مناطق قرمز، زرد و سفید شناسایی شدند و برای مناطقی که درگیری و تنش در انتخابات گذشته داشتیم، تدابیر لازم پیش بینی شده است.

وی افزود: براساس انتخابات گذشته مجلس شورای اسلامی، سه منطقه را در این اطلس شناسایی کرده ایم که مناطقی که تکرار درگیری و تنش داشت به عنوان منطقه قرمز شناخته شد.

ذوالفقاری ادامه داد: همچنین مناطقی که به صورت موردی تنش و ناامنی در آن وجود داشت به عنوان مناطق زرد و مناطقی که هیچگونه تنش و درگیری در آن وجود نداشت به عنوان مناطق سفید شناسایی شد.

معاون امنیتی وزیر کشور با بیان این که برای انتخابات سال جاری تمامی شهرها و استان های کشور براساس مناطق قرمز، زرد و سفید شناسایی و تقسیم بندی شده اند، خاطرنشان کرد: اما در عین حال توجه به این موضوع مهم است که احتمال بروز عناصر یا پدیده های خاص وجود دارد که در این زمینه غفلت نمی کنیم.

وی اظهارداشت: درست است که جغرافیای انتخاباتی برخی مناطق سفید ترسیم شده اما احتمال وجود پدیده ای جدید و بروز تنش را پیش بینی کرده ایم و برنامه ریزی های لازم در این زمینه انجام شده است.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top