تحرکات گروه های تکفیری و ضد انقلاب در شرق کشور خنثی شد

وکیل ملت: فرمانده نیروی انتظامی، از خنثی سازی تحرکات گروه های تکفیری و ضد انقلابی در شرق کشور خبر داد.

تاریخ انتشار: 2دي1394|13:30

تحرکات گروه های تکفیری و ضد انقلاب در شرق کشور خنثی شد
| کد خبر: 72946

به گزارش وکیل ملت ، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری روز چهارشنبه در حاشیه نشست فصلی یگان ویژه به خبرنگاران گفت: هر چند وقت یک بار توسط گروه های تکفیری و ضدانقلابی، تحرکاتی در جوار مرز داریم که با حضور مرزبانی ناجا این تحرکات در شرق کشور خنثی شد.
وی افزود: ممکن است در جاهای دیگر درگیری ایجاد شود که اقدامات و پاسخ خوبی به گروه های ضد انقلابی داده شده و اکنون مرزها در وضعیت خوبی قرار دارند.

** بیش از 85 درصد تجهیزات یگان ویژه تولید داخل است
فرمانده ناجا در مورد تجهیزات یگان ویژه گفت: یگان ویژه به خاطر ماموریت حساس باید تجهیزات لازم را در اختیار داشته باشد که امروز می توانیم ادعا کنیم که اکثر تجهیزات این یگان را در اختیار داریم.
سردار اشتری با بیان اینکه تجهیزات یگان ویژه به روز و عامل بازدارنده هستند، ادامه داد: بیش از 85 درصد تجهیزات مورد استفاده در یگان ویژه تولید داخل است که توسط این یگان یا معاونت های مربوطه در نیروی انتظامی، وزارت دفاع و شرکت های خصوصی داخلی ساخته شده است.
فرمانده نیروی انتظامی افزود: امیدواریم در سال های آینده تمام این تجهیزات کاملا بومی شود و مورد بهره برداری قرار گیرد زیرا استفاده از این تجهیزات، سرعت و دقت در انجام ماموریت ها را با کمترین هزینه افزایش می دهد.

** حضور نیروها در شهر بازدارنده است
سردار اشتری در مورد چینش نیروها در ایستگاه های مترو تهران گفت: در مناسبت های خاص و مراسم هایی که در شهر تهران برگزار می شود، از جمله برگزاری اجلاس ها، نیاز به حضور بیشتر بویژه در شهر تهران وجود دارد، زیرا حضور این نیروها عامل بازدارندگی داشته و سبب آمادگی یگان ها می شود.
وی ادامه داد: هرچند وقت یک بار رزمایش و تمرین هایی در شهر انجام می شود که اکنون این ماموریت ها به خوبی انجام شده و حضور نیروها استمرار نداشته و کاهش می یابد.

** برگزاری رزمایش مشترک ناجا و ارتش با موضوع برخورد با اقدامات تروریستی
فرمانده ناجا در مورد رزمایش مشترک نیروی انتظامی تهران بزرگ و ارتش نیز گفت: با ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح، این رزمایش مشترک با نیروی زمینی ارتش برگزار می شود که برگزاری آن سبب آمادگی و هماهنگی بیشتر میدانی خواهد شد.
به گفته وی، این رزمایش با موضوع برخورد با اقدامات تروریستی و ویژه صورت می گیرد.
سردار اشتری در مورد اقدامات نیروی انتظامی در برقراری امنیت انتخابات گفت: نیروی انتظامی طبق وظیفه ذاتی خود، حفظ نظم و امنیت و آرامش را در تمام ایام و مناسبت های خاص برعهده دارد. بر این اساس، به درخواست مسئولان، ماموریت خود را در انتخابات و برای حفظ نظم و امنیت انجام می دهد و همچون سنوات گذشته آمادگی آن را دارد تا انتخاباتی با آرامش و امنیت و با شکوه برگزار کند که در این زمینه پیش بینی می شود هیچ مشکلی نداشته باشیم.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top