به گزارش وکیل ملت روزنامه الاخبار چاپ بیروت در شماره امروز خود در اینترنت نوشت: برخلاف آنچه در تصاویر ویدیویی ضبط شده مشاهده شد و اعترافات اولیه ای که منتشر گردید ، هانیبال قذافی دیروز در برابر قاضی تحقیق هرگونه اطلاعی از سرنوشت امام موسی صدر را تکذیب کرد. وی کوچکترین پسر معمر قذافی رهبر سابق لیبی است.

هانیبال قذافی به قاضی تحقیق گفت: کسانی که او را ربوده بودند مجبورش کرده اند تا محتویات دو برگه را در مقابل دوربین قرائت کند.

وی گفته در زمان ربوده شدن امام موسی صدر فقط دو سال داشته است و تنها چیزی که یک روز از برادرش المعتصم شنیده این بوده است که «عبدالسلام جلود ما را گرفتار کرد». سپس یکی از معاونان المعتصم گفته است که «جلود پس از ربودن صدر و دوتن از همراهانش آنها را به خانه ای در منطقه جنزور در لیبی منتقل کرده است».

هانیبال قذافی هنوز در لبنان به اتهام کتمان حقیقت درباره ناپدید شدن امام موسی صدر در بازداشت بسر می برد و در انتظار ورود هیئتی از دیوان کیفری بین المللی به بیروت است تا از وی به عنوان یکی از شهود پرونده جنایات رژیم قذافی در لیبی و همچنین عبدالله السنوسی رئیس دستگاه اطلاعاتی وی درخصوص مسائلی نظیر حادثه لاکربی بازجوئی کنند.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top