اﻣﻀﺎی ﺗﻔﺎهم نامه همکاری بانک پارسیان ﺑﺎ بیمه ساچه ایتالیا

وکیل ملت: معاون بین الملل بانک پارسیان از امضای تفاهم نامه همکاری در رابطه با ایجاد ﺧﻄﻮط اﻋﺘﺒﺎریﮐﻮﺗﺎه ﻣﺪت توسطﺷﺮﮐﺖ ﺑﯿﻤﻪ دولتی ﺳﺎﭼﻪ اﯾﺘﺎﻟﯿﺎ و بانک پارسیان خبر داد.

تاریخ انتشار: 2دي1394|22:08

اﻣﻀﺎی ﺗﻔﺎهم نامه همکاری بانک پارسیان ﺑﺎ بیمه ساچه ایتالیا
| کد خبر: 73170

به گزارش وکیل ملت این تفاهم نامه خارج از ضمانت نامه وزارت امور اقتصاد و دارایی ایران و صرفاً با بانک های پارسیان، سامان و پاسارگاد از میان سایر بانک های ایرانی و بصورت جداگانه امضا شد.
 به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان، منصور تفضلی معاون بین الملل بانک پارسیان امضای این تفاهم نامه را با  بیمه ساچه ﻓﺮﺻت مناسبی ﺑﺮای توسعه روابط بانکی بین بانک پارسیان و بانک های ایتالیایی دانست و ضمن اعلام آمادگی بانک پارسیان برای توسعه روابط با بانک های ایتالیایی، گفت : ﺣﻀﻮر هیات ﻋﺎﻟﯽ رﺗﺒﺔ اﯾﺘﺎﻟﯿﺎﯾﯽ در اﯾﺮان ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﺪ زﻣﯿﻨﻪ ﺳﺎز ﺷﺮوع همکاری های اﻗﺘﺼﺎدی و ﺑﺎﻧﮑﯽ در دوران ﭘﺴﺎ ﺗﺤﺮﯾﻢ ﺑﺎﺷﺪ.
عقد این تفاهم نامه در حاشیه نشست هیات ایتالیایی بامقامات بانک مرکزی ج.ا.ا و نمایندگان سایر بانکهای ایرانی انجام شد.
تفضلی اﺑﺮاز اﻣﯿﺪواریﮐﺮد ﭘﺲ از اﺟﺮاﯾﯽ ﺷﺪن ﺑﺮﺟﺎم، همکاری و گسترش رواﺑﻂ ﺑﯿﻦ بانک پارسیان و بانک های ایتالیایی بیشتر ﺷﻮد.
همچنین در این نشست که برخی از مسئولان بانک های کشور نیز حضور داشتند؛ مذاکرات دو جانبه ای بین مدیران بانک های ایتالیایی و ایرانی به منظور گسترش همکاری ها در آینده صورت گرفت.
در دیدار هیات ایتالیایی با مقامات بانک مرکزی ج.ا.ا و نیز مسئولین بانک های کشورمان  که با حضور آقایان کامیاب، معاون ارزی، تهرانفر معاون نظارتی و چند تن از مسئولان این بانک و همچنین آقایان کارلو کالندو قائم مقام وزیر توسعه اقتصادی، مائورو کانسیاتوری سفیر ایتالیا در ایران، گایدا روزا رییس کمیته امور بین‌الملل انجمن بانکی ایتالیا و جیووانی کاستالانتا رییس هایت مدیره بیمه ساچه و شماری چند از مقامات بانک های ایتالیایی برگزار شد، گسترش روابط اقتصادی و بانکی تهران و رم مورد تاکید قرار گرفت.

دسته بندی حقوق بانک و بیمه ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top