ثبت نام دو وزیر و معاون اول کابینه احمدی‌نژاد برای نمایندگی مجلس

وکیل ملت: در ششمین روز ثبت نام کاندیداهای مجلس دهم دو نفر از وزرای دولت احمدی‌نژاد برای نمایندگی دوره بعدی مجلس ثبت نام کردند.

تاریخ انتشار: 3دي1394|13:28

ثبت نام دو وزیر و معاون اول کابینه احمدی‌نژاد برای نمایندگی مجلس
| کد خبر: 73414

در اولین ساعت ششمین روز ثبت نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی دولت دهم با حضور در فرمانداری تهران برای انتخابات مجلس دهم نام نویسی کرد و گفت: از طرف آقای احمدی نژاد شرکت نمی کنم، ایشان هم اعلام کرده اند که در انتخابات هیچ گونه فعالیت و پشتیبانی از کسی نخواهند داشت. من یک اصولگرا هستم و طبیعی است اگر اصولگرایان من را در لیستی قرار دهند استقبال می کنم.

همچنین یحیی آل اسحاق رییس سابق اتاق بازرگانی تهران واشرف بروجردی معاون وزیر کشور پیشین با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری تهران در انتخابات مجلس دهم ثبت نام کردند.

فاطمه آلیا و زهره طبیب زاده نیز با حضور در فرمانداری تهران برای کاندیداتوری در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام و عنوان کردند:به ائتلاف اصولگرایان متعهد هستیم و اگر نام‌مان در لیست اصولگرایان نباشد به صورت مستقل در انتخابات شرکت نخواهیم کرد.

فاطمه آلیا همچنین گفت: شورای داوری اصولگرایان تشکیل شده و از این به بعد به دنبال تعیین مصادیق خواهد بود.

وی همچنین تاکید کرد: اصولگرایان تصمیم دارند تحت رهبری آیات یزدی، موحدی و مصباح حرکت کنند.

 

لاله افتخاری و وحید احمدی وعلی کائیدی از نمایندگان فعلی مجلس همچنین حسین نقاشی فعال سیاسی اصلاح طلب نیز صبح پنج‌شنبه همزمان با اولین ساعات ثبت نام انتخابات مجلس دهم با حضور در وزارت کشور جهت کاندیداتوری در این انتخابات ثبت نام کردند.

مرضیه وحید دستجردی از وزرای دولت احمدی‌نژاد نیز صبح پنج شنبه مراحل ثبت نام خود جهت کاندیداتوری مجلس دهم را تکمیل کرد.

الیاس نادران از نمایندگان فعلی مجلس نیز با حضور در فرمانداری تهران برای مجلس دهم ثبت نام کرد.

نادران در هنگام ثبت نام در فرمانداری تهران در جمع خبرنگاران گفت: امیدواریم ائتلاف حداکثری اصولگرایان شکل بگیرد.

وی افزود: فکر نمی‌کنم مجلس این دوره به لحاظ گرایش‌ها تفاوتی با مجلس قبل داشته باشد، من هم به عنوان یک سرباز امیدوارم بتوانم وظیفه ام را انجام دهم.

همچنین حمید سجادی اولین وزیر ورزش پیشنهادی احمدی نژاد نیز با حضور در فرمانداری تهران برای انتخابات مجلس، ثبت نام کرد.

 

معاون وزیر ورزش دولت دهم در هنگام ثبت نام در فرمانداری تهران گفت: فعلا به صورت مستقل ثبت نام کرده ام اما امکان دارد در لیستی که ورزشکاران می دهند حضور داشته باشم. فردا بعدازظهر با مشخص شدن ورزشکاران ثبت نامی این لیست هم مشخص خواهد شد.

 

وی افزود: ما ورزشکاران نباید گرایش سیاسی داشته باشیم بلکه باید مفید باشیم. ورزشکاران باید نماد ملی باشند.

پرویز داودی معاون اول دولت نهم و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور برای انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد.

همچنین محمد نبی حبیبی واسدالله بادامچیان دبیر کل و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه نیز با حضور در وزارت کشور کاندیدای مجلس دهم شد.

ابوالقاسم رئوفیان دبیر کل حزب اسلامی ایران زمین و سهیلا جلودارزاده نماینده ادوار مجلس نیزبا حضور در فرمانداری تهران کاندیدای مجلس دهم شدند .

 

همچنین درششمین روز نام‌نویسی داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حسین آذین نماینده فعلی مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

دسته بندی حقوق سیاسی , خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top