کوکاکولا شکر نوشابه را کم می کند

وکیل ملت: این شرکت با انجام تحقیقاتی نوشیدنی هایی با شکر پایین نیز به محصولات خود افزود. زیرا دیگر می داند وجود چنین نوشیدنی برای سلامتی لازم است و قطعا افراد بسیاری تمایل به خرید نوشیدنی آن پیدا می کنند.

تاریخ انتشار: 4دي1394|21:12

کوکاکولا شکر نوشابه را کم می کند
| کد خبر: 73967

در گذشته شرکت کوکاکولا شکر بسیاری به نوشیدنی گاز دار خود می افزود اما طی دو سال گذشته با شنیدن سرزنش های بسیاری درباره مسئله چاقی، تغییر نظر داد.

  به گزارش وکیل ملت به نقل از یاهو، این شرکت با انجام تحقیقاتی نوشیدنی هایی با شکر پایین نیز به محصولات خود افزود. زیرا دیگر می داند وجود چنین نوشیدنی برای سلامتی لازم است و قطعا افراد بسیاری تمایل به خرید نوشیدنی آن پیدا می کنند.   این استراتژی کوکالا مانند عمل Big Tobacco  در سال 1980 است. ماریون نستله در کتاب سیاست سودای خود می نویسد:   " در ابتدا آنها گفته علم را درست نمی پندارند. سپس با حمایت مالی گروه های اجتماعی را برای ترویج ورزش به کار می گیرند و می گویند که خود از همه چی آگاه بوده و نیازی به توصیه نیست."   با این استراتژی کوک تغییر نظر داده و تمایل پیدا کرده تا در کنار نوشیدنی های شیرین به تولید نوشیدنی هایی با قند کم نیز بپردازد. این عمل برای برند بزرگی همچون کوکاکولا در صنعت نوشیدنی تاثیر بسیاری دارد.  

کلید واژه ها کوکاکولا - شکر - نوشابه
دسته بندی خبر روز , سلامت ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top