به گزارش وکیل ملت به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، متن کامل پیام به شرح زیر است:
در شرايطي به استقبال ميلاد حضرت مسيح(ع) و آغاز سال2016 ميلادي مي‌رويم كه زندگي مسالمت‌آميز اقوام و پيروان اديان مختلف به عنوان آميزه‌اي باشكوه از آموزه‌هاي اخلاقي، اعتقادي و انساني مردم فهيم ايران‌زمين، به شكل زيبايي جريان دارد.
امروز، عظيم‌ترين "سرمايه اجتماعي" ملت بزرگ ايران كه از هر اندوخته‌اي پايدارتر است، سرمايه "همدلي" است. خوشبختانه ايرانيان در سايه دركي درست از اين مهم، همدلانه و پا به پاي هم در جهت حفظ كيان كشور خويش مي‌كوشند. در شرايطي كه آتش دشمني و عداوت از شرق تا غرب جهان را فرا گرفته و شعله‌هاي اين شرر، از شاخ آفريقا تا قلب اروپا را نشانه رفته، در كشور ما مهرِ دوستي و محبت در ميان اقوام و پيروان اديان مختلف موج مي‌زند.
واقعيت اين است كه مسيحيان در ميان اقليت‌هاي مذهبي ايران از جايگاه ويژه‌اي برخوردارند و نگاه مردم ايران زمين به پيروان دين مسيح، بسيار مثبت است و مهر و عطوفت اين عزيزان از ديرباز در دل ايرانيان وجود داشته و دارد. البته اين پيوند عميق، صميمي و ناگسستني از يك سو، ريشه در عقبه تاريخي و علقه فرهنگي و از سوي ديگر، ريشه در ويژگي‌هاي اخلاقي و رفتاري هموطنان مسيحي دارد كه در هر شهر و ديار و در هر كوچه و محله از با اخلاق‌ترين و خوشنام‌ترين افراد محل زندگي خود محسوب مي‌شوند و از منظر اقتصادي نيز اين عزيزان به عنوان افرادي پاك‌دست و خوش حساب، عموماً ‌مورد وثوق اهالي و كسبه محله خود هستند.
بانك شهر از اين كه نه صرفاً به عنوان يك بنگاه موفق اقتصادي، بلكه به منزله يك مأمن مطئمن، مورد اعتماد همه شهروندان ايراني اعم از مسلمان، مسيحي، زرتشتي و يهودي است،‌ به خود مي‌بالند و اعتقاد داريم این بانك، فارغ از هر دين و آييني، بانك تمام شهروندان ايران است و به تمامی ايرانيان تعلق دارد.
در چنين ايام مباركي كه مزين به نام بشارت‌دهنده آرامش، صلح و مهرباني و در تلاقی مبارکی با میلاد باسعادت پیامبر رحمت، حضرت محمد(ص) نیز می‌باشد، ضمن شادباش سالگشت ميلاد حضرت عيسي بن مريم‌(ع) و شروع سال نو ميلادي، از خداوند يكتا مي‌خواهم نعمت عظيم زندگي آرام، آسودهنار هم را از ملت بزرگ ايران،‌ دريغ نفرمايد.

کلید واژه ها مدیرعامل بانک شهر
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top