عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه هیچگاه نگفتم هاشمی خود یک امت است، گفت: اعضای جامعه به دلیل برخی مواضع آقای هاشمی رفسنجانی با حضور ایشان در لیست جامعه روحانیت مخالف هستند.

حجت الاسلام حسین ابراهیمی عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز  ضمن تکذیب خبرسازی برخی رسانه های اصلاح طلب درباره حمایت وی از هاشمی رفسنجانی و نقل این جمله که «هاشمی خود یک امت است» گفت: بنده چنین موضوعی را مطرح نکرده ام.

عضو جامعه روحانیت مبارز خاطرنشان کرد: بنده آنجا گفته بودم «ما به اندازه آقای هاشمی تجربه نداریم و ایشان در همه مراحل انقلاب بوده است ولی ما همه جا نبودیم و ایشان در ردیف اول سیاسیون بودند» اما مگر آقای هاشمی الآن هم در صف اول هستند؟.

وی همچنین در این گفت وگو بابیان اینکه برخی از اعضای جامعه روحانیت مبارز به دلیل مواضع آقای هاشمی رفسنجانی با حضور ایشان در لیست جامعه روحانیت مخالف هستند، اظهار داشت: این اظهارات آقای هاشمی هیچ استدلال قانونی و شرعی ندارد و ما هیچ بحثی درباره شورایی بودن رهبری نداریم.

ابراهیمی با اشاره به مواضع هاشمی رفسنجانی درباره شورایی شدن رهبری و نظارت بر رهبری که اخیراً از سوی رئیس مجمع مطرح شده است، تصریح کرد: باید از آقای هاشمی پرسید چرا این مواضع را مطرح می کند لذا این موارد در جامعه روحانیت محل بحث است.

عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر اینکه جامعه روحانیت قطعاً حامی رهبر انقلاب است، افزود: اگر جامعه روحانیت احساس کند برخی به دنبال تضعیف رهبری هستند تصمیمی می گیرد که تقویت رهبری باشد ازاین رو در این شرایط بعد منفی آقای هاشمی در جامعه روحانیت بیشتر است.

وی بابیان اینکه جامعه روحانیت نمی خواهد که نام آقای هاشمی در لیست جامعه باشد، یادآور شد: بنده نیز جز مخالفان حضور آقای هاشمی در لیست جامعه روحانیت برای خبرگان هستم اما بامتانت و مصلحت پیش می رویم.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top