بلاتکلیفی نوازنده شبکه ماهواره ای "من و تو" پس از رد درخواست پناهندگی

وکیل ملت: این روزنامه اشاره کرده که او نزدیک به پنج سال در بریتانیا بوده است. دوستان او گفته اند که او از بازگشت به ایران و تبعات احتمالی آن نگران است. گاردین اشاره می کند که تلاش های "متیو پنی کوک" نماینده حزب کارگر از گرینویچ برای به تعویق انداختن اخراج دزفولی در روز جمعه به نتیجه نرسیده است و رایزنی های او با "جیمز بروکن شایر" بی نتیجه بوده است".

تاریخ انتشار: 12دي1394|19:41

بلاتکلیفی نوازنده شبکه ماهواره ای "من و تو" پس از رد درخواست پناهندگی
| کد خبر: 77824

"کاوه قندی زاده دزفولی" نوازنده ای است که با شبکه ماهواره ای "من و تو" که علیه ایران فعالیت می کند همکاری داشته است. به تازگی درخواست پناهندگی او از سوی دولت بریتانیا رد شده است و او به تهران فرستاده خواهد شد.

 

 

 

به گزارش وکیل ملت روزنامه بریتانیایی "گاردین" در این باره نویسد:"قندی زاده دزفولی در نزدیکی مرکز مهاجران "هارموند وورث" در نزدیکی "هیترو" نگهداری می شود". گاردین اشاره کرده که اخراج او از بریتانیا در حالی تایید شد که تماسی از سوی یک نماینده بریتانیایی نیز از سوی اداره مهاجرت بریتانیا رد شد.

این روزنامه اشاره کرده که او نزدیک به پنج سال در بریتانیا بوده است. دوستان او گفته اند که او از بازگشت به ایران و تبعات احتمالی آن نگران است. گاردین اشاره می کند که تلاش های "متیو پنی کوک" نماینده حزب کارگر از گرینویچ برای به تعویق انداختن اخراج دزفولی در روز جمعه به نتیجه نرسیده است و رایزنی های او با "جیمز بروکن شایر" بی نتیجه بوده است".

رسانه های محلی بریتانیا گزارش داده اند که کاوه قندی زاده پنج سال پیش با ویزای کوتاه مدت به بریتانیا رفته بود و در مرکز موسیقی لندن تجصیل می کرد. وی در سال 2013 میلادی تقاضای پناهندگی کرد و از آن زمان تاکنون منتظر اعلام نتیجه دادگاه بوده است.

دادگاه رسیدگی کننده پرونده این پناهجو اعلام کرده که شواهد و دلایل کافی برای اثبات این موضوع که جان قندی زاده در ایران در خطر است در دست نیست.

او که پنج سال در بریتانیا زندگی کرده عضو دو گروه موسیقی در لندن بوده است و با شبکه من و تو نیز همکاری داشته است. وکیل او گفته که علت اصلی نگرانی وی از بازگشت به ایران  به دلیل همکاری این نوازنده با خوانندگان پیش از انقلاب در آن شبکه تلویزیونی بوده است.

گفته شده زمانی که قندی زاده قرار بود با یک پرواز ایران ایر به تهران فرستاده شود با مخالفت کادر پرواز مواجه شد و آنان از قبول وی به دلیل کمبود مدارک شناسایی خودداری وزیدند.

دسته بندی خبر روز , فرهنگ و هنر ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top