تاریخ انتشار: 12دي1394|19:54

| کد خبر: 77828

کمک پسر حاکم دبی به آتش نشانان + تصویر

وکیل ملت: رسانه های کشورهای عربی منطقه با انتشار خبر آتش سوزی گزارش داده اند که یکی از ماموران آتش نشانی پسر حاکم دبی بوده است که برای کمک به اتش نشانان با لباس آتش نشانی به صحنه آمده بود. شبکه خبری "العربیه" با انتشار این خبر افزوده است:"شیخ "منصور بن محمد آل مکتوم" در یونیفورم آتش نشانی در کنار ماموران واحد دفاع مدنی به صحنه آمده بود. عکس او توسط یک روزنامه نگار در حساب توئیترش منتشر شده بود.

 

سرویس بین الملل خرداد: دبی همواره در شب ژانویه باشکوه ترین مراسم اتش بازی را در سال های گذشته برگزار کرده بود. شب گذشته اما برای نخستین حادثه ای عجیب روی داد: آتش سوزی در هتلی در نزدیکی بلندترین ساختمان دبی تنها لحظاتی پیش از آغاز مراسم آتش بازی.

 

 

به گزارش خرداد، رسانه های کشورهای عربی منطقه با انتشار خبر آتش سوزی گزارش داده اند که یکی از ماموران آتش نشانی پسر حاکم دبی بوده است که برای کمک به اتش نشانان با لباس آتش نشانی به صحنه آمده بود. شبکه خبری "العربیه" با انتشار این خبر افزوده است:"شیخ "منصور بن محمد آل مکتوم" در یونیفورم آتش نشانی در کنار ماموران واحد دفاع مدنی به صحنه آمده بود. عکس او توسط یک روزنامه نگار در حساب توئیترش منتشر شده بود. شیخ منصور پسر شیخ محمد بن راشد آل مکتوم نخست وزیر امارات متحده عربی و حاکم دبی است. طبق گزارش های حاکم دبی 23 فرزند و چندین همسر دارد". گفته شده که شیخ منصور ریاست باشگاه ورزش های آبی بین المللی دبی را برعهده دارد. در صفحه شخصی او در اینستاگرام معمولا تصاویری از وی در یونیفورم نظامی به نمایش گذاشته می شوند.

 

 

طبق گزارش پلیس دبی در جریان حادثه آتش سوزی پیش از برگزاری مراسم اتش بازی در  برج خلیفه  14 نفر مجروح شده اند اما کسی کشته نشده است. داعش با انتشار بیانیه ای مسئولیت این آتش سوزی را برعهده گرفته بود. تا لحظه تنظیم این خبر صحت و سقم این ادعا مشخص نشده است.