محسنیخانم " بریتانی پیلکینگتون " به اتهام قتل 3 فرزند پسر خود توسط پلیس بازداشت شد .
براساس گزارش پلیس پس از دریافت تماسی از طرف یک خانم که در کمال خونسردی گزارش داد که فرزندش نفس نمی کشد ، آنها سریعا خود را به محل جنایت که خانه قربانیان واقع در " بلفونتین " بود رساندند و با پسر بچه 3 ماهه نیمه جان روبه رو شدند که پس از بی نتیجه بودن فوریت های پزشکی مرگ " نوآ " 3 ماهه در بیمارستان اعلام شد و این در حالی بود که این مادر بی رحم در همان موقع به مبادرت به قتل 2 پسر دیگر خود " کاوین " 4 ساله در ماه آپریل و" وینال " 3 ماهه در جولای 2014 اعتراف کرد .

این قاتل توصیف کرد که با گذاشتن پتو بر روی صورت کودکان خود باعث خفگی آنها شد .

پلیس در ادامه افزود : خانم " پیلکینگتون " در مورد انگیزه خود از این رفتار غیر انسانی گفت : همسرم فقط پسرهایش را دوست داشت و دخترمان را مورد توجه و محبت خود قرار نمی داد .

پدر این قربانیان آقای " جوزف پیلینگتون " در گزارش خود گفت : از این  که دریافتم که 3 فرزندم توسط مادرشان به قتل رسیده اند شوکه شدم .

در ادامه افزود وقتی از محل کار به خانه بر می گشتم همسرم به من می گفت : که فرزندمان دیگر نفس نمی کشد و من در حالیکه تصور میکردم که انها از یک مشکل تنفسی رنج میبرند،آنها را که  بیهوش بودند به بیمارستان می بردم اما در نهایت بی فایده بود .

یکی از همسایه ها در گزارش خود به پلیس گفت در رابطه با قتل کاوین پلیس به این مادر مشکوک شد و به همین دلیل به مدت 2 ماه دیگر فرزندان او را برای مشخص شدن صلاحیت این خانواده در نگهداری از فرزندانشان به یک مرکز نگهداری از کودکان برد اما بعد از ان دوباره انها را به خانه هشان برگرداند.

پلیس پس از بازداشت مادر قاتل ،دختر 3 ساله او هایلی را برای نگهداری به مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست برد .

گفتنی است؛جنایتکار تا برگزاری دادگاه در بازداشت به سر خواهد برد .

 

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top