تاریخ انتشار: 14دي1394|20:27

| کد خبر: 79012

اعلام موجودیت کمیته صیانت از حقوق هسته‌ای

وکیل ملت: کمیته صیانت از حقوق هسته‌ای از سوی جمعی از اساتید دانشگاه در حوزه های سیاسی، اقتصادی، حقوقی و کارشناسان برجسته انرژی هسته ای با هدف نظارت مردمی بر روند اجرای مراحل برجام، بررسی اقدامات و فعالیت های گذشته، تأثیر معادلات کشور ها بر برجام، تحقق یا عدم تحقق وعده های داده شده و نیز بررسی مستندات قبل، حین و بعد از اجرای برجام، تشکیل شده است.

فواد ایزدی، مسعود اخوان‌فرد، محمد خوش‌چهره، مهدی محمدی، سید فضل الله موسوی، توکل حبیب زاده، علی بهادری و روح الله آبنیکی اعضای شورای سیاستگذاری کمیته تخصصی- مردمی صیانت از حقوق هسته‌ای را تشکیل می‌دهند.

اخوان‌فرد: کمیته صیانت از حقوق هسته‌ای گزارشات مستمر به مردم ارائه می کند

مسعود اخوان‌فرد، دبیر کمیته تخصصی مردمی صیانت از حقوق هسته ای اولین سخنران این نشست بود که با اشاره به اینکه در جریان نخستین نشست کمیته با حضور اساتید و صاحبنظران آغاز به کار این کمیته را اعلام می کنیم، گفت: این کمیته بر اساس فرمایشات امام امت(ره) که تاکید بر حضور مردم بر تمام صحنه ها داشتند، تشکیل شده است.

وی افزود: بر اساس اصل هشتم قانون اساسی که به نظارت همگانی تاکید می شود جمعی از اساتید دانشگاه های تهران، شریف، علامه طباطبایی و امام صادق(ع) در این کمیته مطالبه کننده و بررسی کننده حقوق مردم در صیانت از مسئله هسته ای هستند.

اخوان‌فرد با اشاره به اینکه کمیته تخصصی مردمی صیانت از حقوق هسته ای در چهار حوزه تخصصی فعالیت می کند، خاطرنشان کرد: حوزه اقتصادی با حضور چهره هایی همچون محمد خوش چهره و حجت الله  عبدالملکی، حوزه فنی و مهندسی با حضور حسین آب‌نیکی از متخصصان عرصه فناوری، حوزه سیاسی با حضور چهره هایی همچون فؤاد ایزدی و مهدی محمدی و در حوزه حقوق بین‌الملل با حضور چهره هایی همچون فضل الله موسوی و توکل حبیب زاده به بررسی ابعاد مختلف پرونده هسته ای ایران می پردازد.

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top