به گزارش وکیل ملت ، قطع ارتباط تلفنی بیش از 10 روزه در منطقه بهار، بازارچه سید عباس، بازارچه ایستگاه 11 و برخی از مناطق شهری آبادان مردم را با مشکل روبه رو کرده است.
یکی از شهروندان آبادان در این باره به خبرنگار ایرنا گفت:قطع ارتباط تلفن های ثابت باعث شده که ارتباطات بیشتر واحدهای تجاری، اداری و منازل شخصی در کوی بهار با اختلال روبه رو شود.
امیر رسول زاده افزود:مدت 10 روز است که تلفن منزلمان قطع شده و به همین دلیل ارتباط اینترنتی ما نیز قطع و این کار باعث شده که خیلی از کارهای تحقیقاتی که در منزل انجام می دهم، ناتمام بماند.
وی اظهارکرد:با مراجعه به مخابرات برای رفع قطعی تلفن نتیجه ای نگرفتم و گفتند که کابل های زیرزمینی منطقه بهار سرقت شده و کابلی برای وصل کردن آن نداریم باید منتظر بمانید.
یکی دیگر از مغازه داران بازارچه سیدعباس آبادان نیز گفت:چندین روز است تلفن مغازه قطع شده و با توجه به اینکه بیشتر مشتریان، خرید خود را با کارت بانکی انجام می دهند دیگر نمی توانند از این دستگاه ها بهره ببرند و این مهم کاهش فروش را منجر شده است.
علی دیراوی افزود: برای برطرف شدن این مشکل چندین بار به امور مشترکین و خرابی تلفن تماس گرفتم ولی تاکنون به نتیجه ای نرسیده ام.
یکی دیگر از شهروندان آبادانی گفت: برای انجام کار اداری در اداره گاز آبادان مراجعه کرده ولی به دلیل قطع تلفن ها و اینترنت این اداره کارم انجام نشد.
عقیل سلامات افزود: بیشتر ادارات در سایت اداری کوی بهار آبادان قرار دارد و مردم برای مراجعه به کارهای روزمره به دلیل قطع تلفن ها با مشکل روبه رو شده اند.
رئیس اداره مخابرات آبادان با تایید این مطلب گفت:سارقان در مناطق مختلف آبادان اقدام به حفاری کرده و به دنبال کابل های زیرزمینی قدیمی از زمان پیش از جنگ تحمیلی، می گردند.
سلمان سهیم پور افزود: سرقت کابل 400 زوج و 500 زوج مخابرات در منطقه بهار باعث قطع ارتباط تلفنی این منطقه شده است.
وی گفت: برای تعمیر و جایگزینی این کابل از مخابرات خوزستان درخواست کرده ایم تا این کابل را برای آبادان ارسال کنند و احتمال دارد تا آخر هفته با جایگزینی این کابل بتوانیم ارتباط تلفنی منطقه بهار را برقرار کنیم.

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top