تاریخ انتشار: 17دي1394|21:02

| کد خبر: 80505

حاشیه بزرگ دیدار اردوغان که می رفت دردسرساز شود/مسئول محلی ترکیه همسر امام خطیب را به قصد ازدواج در حالت تاهل فراری داد

وکیل ملت: رجب طیب اردوغان،رییس جمهور ترکیه جلسات دوره ای در بازه زمانی کوتاه با مختارهای محل در کاخ ریاست جمهوری برگزار می کند که امروز نیز یکی از جلسات طبق برنامه برگزار و اردوغان به گپ و گفت صمیمی با مهمانان پرداخت.اما جلسه امروز با یک حاشیه بزرگ همراه شد که می رفت برای اردوغان دردسرساز شود.

رجب طیب اردوغان،رییس جمهور ترکیه جلسات دوره ای در بازه زمانی کوتاه با مختارهای محل در کاخ ریاست جمهوری برگزار می کند که امروز نیز یکی از جلسات طبق برنامه برگزار و اردوغان به گپ و گفت صمیمی با مهمانان پرداخت.اما جلسه امروز با یک حاشیه بزرگ همراه شد که می رفت برای اردوغان دردسرساز شود.

حاشیه بزرگ دیدار اردوغان که می رفت دردسرساز شود/مسئول محلی ترکیه همسر امام خطیب را به قصد ازدواج در حالت تاهل فراری داد به گزارش سایت روز نو ، ماجرا از این قرار بود که در لیست مختارهای مدعو  اسم یکی از مختارها قرار داشت که در روزهای اخیر بواسطه یک اقدام غیراخلاقی به سوژه رسانه های رقیب تبدیل شده و در ترکیه جنجال کرده است. در روزهای اخیر این مسئول محلی که اسمش در لیست ملاقات با رییس جمهور قرار داشت همسر امام خطیب را که قانونا و شرعا در عقد این فرد مذهبی بود را فراری داده و متهم به اقدامی نامشروع است. مختار محل جنجالی که در رسانه های ترکیه به اسم م-ی خوانده می شود و خود متاهل و دارای 3 فرزند بوده با همسر امام خطیب به قصد ازدواج فرار کرده و مورد نقد شدید قرار گرفته است. او 40 ساله بوده و مختار محله گوموش گوزه آلانیا بود و در رسانه های ترکیه او را مختاری می خوانند که همسر امام خطیب را در حالت تاهل به قصد ازدواج فراری داده است. با توجه به حرکت غیراخلاقی مختار محل که در رسانه های رقیب بازتاب گسترده ای یافته،از دفتر ریاست جمهوری با مختار تماس گرفته شده و به او اعلام می کنند که اسمش از لیست خط خورده و نمی تواند در کاخ اردوغان کنار مختارهای محل حضور یابد. اما موضوع قابل توجه در صحبت های اردوغان در جمع مختارها این بود که او بیشتر در مورد ترور صحبت کرد.

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top