مکس هارتون " اهل " آون پارک فلوریدا " در خانه‌اش به اتهام شلیک به یک باغبان چمن زن که مشغول به کار بود توسط پلیس بازداشت شد .

براساس گزارش پلیس هنگامی که آقای " هارتون " مشاهده می کند که قربانی آقای " روبرت هندریکس " در حال کوتاه کردن چمن و پاشیدن چمن های کوتاه شده بر روی ماشین او است خشمگین شده و با یک اسلحه بیرون رفت و به آقای " هندریکس " دستور داد تا زانو بزند و او را تهدید به مرگ کرد .

پس از بالا گرفتن بحث و جدال این دو " هارتون " در کمال بی رحمی اش ماشه را کشید ، در همین حال باغبان دوم که در حال تماشای ماجرا بود و به صحنه نزدیک بود قبل از برخورد گلوله به آقای " هندریکس " او را هل داد و از اصابت گلوله به او جلوگیری کرد.

در ادامه این دو آقای " هارتون " را مورد ضرب و شتم قرار دادند و با گرفتن همان اسلحه به طرف او تا آمدن پلیس منتظر ماندند.

پلیس پس از رسیدن به محل حادثه آقای هارتون را که از ناحیه چشم مورد اصابت مشت قرار گرفته بود و زخمی شده بود بازداشت کردند.

پلیس در ادامه افزود :همسایه های او در گزارش خود به پلیس گفتند که آقای " هارتون " یک بازنشسته است و همیشه بدون دلیل خشمگین می شود .

همسر او نیز که یک خانم 69 ساله بود در گزارش خود گفت : " هارتون " همیشه با خشونت با او رفتار می کند واو نیز از رفتارش ناراضی است ، همین باعث شد که " هارتون " با جرمی سنگین تر بزودی در دادگاه حاضر شود .

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top