شکایت دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از برخی رسانه‌ها به‌دلیل نشر اکاذیب و افترا

وکیل ملت: دفتر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که از برخی رسانه‌ها به‌دلیل نشراکاذیب و افترا شکایت کرده است.

تاریخ انتشار: 21دي1394|13:18

شکایت دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از برخی رسانه‌ها به‌دلیل نشر اکاذیب و افترا
| کد خبر: 82448

به گزارش وکیل ملت، در اطلاعیه دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی آمده است:

پیرو انتشار خبری توسط خبرگزاری تسنیم (وابسته به یکی از نهادهای خاص) در انتشار اکاذیب، افترا و جعل نسبت به دفتر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در رابطه با نقش این دفتر در دریافت وام توسط فردی، شکایتی علیه تسنیم و رسانه‌های همسو در دستگاه قضایی ثبت گردید.

این در حالی است که در جوابیه پیشین دفتر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی تصریح شده بود ، موسسه نشر آثار آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی جعلی بوده و اگر بنا به توصیه این موسسه، وامی توسط بانک ملی، در دولت قبل پرداخته شده است، اقدامی دیگر در جهت تخریب آیت‌الله هاشمی صورت گرفته است، مسئولان دولت گذشته در بانک ملی و اداره ثبت شرکت‌ها و سایر نهادها باید پاسخگو بوده و تحت پیگرد قرار بگیرند. انتظار می‌رود دستگاه‌های نظارتی این موضوع را در مورد بررسی قرار دهند که چگونه در دولت گذشته و در اوج تخریب آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، بانک دولتی و اداره ثبت شرکت‌ها اقدام به تخلفات متعددی با پوشش نام آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی نموده‌اند و اگر به عنوان فرد دیگری از مسئولان ارشد نظام نیز این جعل و سوءاستفاده صورت می‌گرفت آیا مورد تعقیب وبرخورد قرار نمی‌گرفت؟.

در هر صورت مفاد منتشر شده توسط رسانه‌های تخریبگر مبنی برنقش این دفتر، در تصویب هرگونه وام و دریافت آن مصداق روشن نشراکاذیب، افترا و جعل می‌باشد که بلافاصله شکایتی علیه این منتشرکنندگان خبر، در دستگاه قضایی ثبت گردیده است و انتظار می‌رود مدعی‌العموم که قطعا به مفاد این پرونده اشراف کامل دارد به شعارهای دستگاه قضایی مبنی بر برخورد با اقدامات غیرقانونی در آستانه انتخابات عمل نماید و متخلفان این پرونده را هم به جهت رانتخواری و هم به جهت توطئه علیه آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی مورد پیگرد قرار دهد.

 

دسته بندی حقوق سیاسی , حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

مهدی
|
21دي ماه 1394
1
1
حاج اقا انقلابی موندن با انقلابی بودن فرق داره

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top