تاریخ انتشار: 21دي1394|14:08

| کد خبر: 82455

اعطای نمایندگی و برگزاری آزمون موسسات آموزش عالی آزاد در سایر شهر ها ممنوع می شود

وکیل ملت: معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با انتشار بخشنامه ای از لغو مجوز اعطای نمایندگی موسسات آموزش عالی آزاد خبر داد.

بنا بر این بخشنامه نمایندگان موسسات آموزش عالی آزاد در سایر شهر ها فقط تا پایان بهمن ماه اجازه ادامه فعالیت دارند و بعد از آن باید فعالیت خود را متوقف کنند.

این ممنوعیت شامل برگزاری آزمون موسسات آموزش عالی آزاد توسط نمایندگان آنان در سایر شهر ها نیز می شود.

متن بخشنامه معاون آزموشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به این شرح است :

تاریخ ۲۰/۷/۱۳۹۴

شماره ۱۴۷۲۰۴/۲

بسمه تعالی

روسای محترم دانشگاههای منتخب هیاتهای نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان : مرکزی- البرز- آذربایجان غربی- اصفهان- ایلام خراسان شمالی- همدان- خراسان جنوبی- قزوین- قم- تبریز- بوشهر- چهارمحال بختیاری- کرمانشاه- زنجان- سمنان- سیستان بلوچستان- آذربایجان شرقی- کرمان- خوزستان- فارس- خراسان رضوی- کردستان- کهکلویه و بویراحمد- گلستان- لرستان- مازندران- اردبیل- هرمزگان- یزد

باسلام و احترام

پیرونامه مورخ۳۱/۴/۹۴شماره ۸۱۷۴۵/۲۳/۲ مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی این وزارت در خصوص فعالیت موسسه های آموزش عالی آزاد،ضمن تائید مفاد نامه مورد اشاره به اطلاع می رساند:

از این تاریخ مجوزهای صادر شده (موضوع ابلاغیه های مورخ ۲۱/۶/۸۹شماره ۱۶۴۹۸/۲۴ و مورخ ۲۵/۹/۸۷ شماره ۸۱۴۸/۲۴) در خصوص اعطای نمایندگی موسسات آموزش عالی آزاد و به تبع آن برگزاری آزمون در سایر شهرها، لغو می گردد.

لیکن با عنایت به اینکه موسسه های موضوع این نامه ،فعالیت خود را بر اساس مجوزهای فوق الذکر ترسیم نموده اند، به موجب این حکم اجازه داده می شود که حداکثر تا پایان نیمسال تحصیلی جاری کماکان به فعالیت خود ادامه دهند. بر این اساس خواهشمند است نسبت به رفع موانع تا پایان مهلت اعلام شده اقدام مقتضی معمول فرمائید.

بدیهی است بعد از این تاریخ مدیریت محترم موسسات لازم است خاتمه فعالیت خود را پیش بینی نمایند.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

بابک زارعی
|
23دي ماه 1394
0
0
با سلام و احترام
باز هم تبعیض باز هم فرق بین کسانی که در تهران زندگی میکنند و ما به اصطلاح شهرستانی ها ( هرجند تهران خود نیز شهرستان است)
کسانی که در وزارت خانه شب میخوابند و صبح تصمیمی میگیرند فکر این را هم کرده اند که در شهرستانها علاوه بر دانشجویان که از این کلاسها استفاده میکردند چندین شغل ایجاد شده بود . کاش دولت تدبیر امید اینقدر از کارهای دکتر احمدی نژاد ایراد نگرفته بودند !!!!!
من بواقع امروز در یکی از همین موسسات در شهرمان ( شیراز ) ثبت نام کرده ام و مبلغ 4 میلیون هزینه پرداخت کرده ام حال درست است که پول بنده را پس میدهند ولی فقط این موضوع من را رنج نداد اینکه بالغ بر 10 نفر بیکار به بیکاران جامعه اضافه میشود .
فقط باید دعا کرد همین و بس
زارعی

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top