تاریخ انتشار: 22دي1394|10:20

| کد خبر: 82854

زمان توزیع بسته جدید امنیت غذایی

وکیل ملت: وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی از واگذاری بسته جدید سبد امنیت غذایی از هفته آینده خبر داد و گفت: این مرحله سبد امنیت غذایی با همان گروه‌های هدف که حدود ۱۰ میلیون نفر هستند توزیع می‌شود.

به گزارش وکیل ملت علی ربیعی، وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی  با بیان اینکه تأکید رئیس جمهور مبارزه با فقر غذایی است افزود:از ابتدای اجرای طرح، غربالگری‌ها در این خصوص انجام شده تا بتوان افزاد کمتر مشمول یا غیر مشمول را از گردونه طرح خارج و به شکل دقیق‌تری خدمات خود را ارائه کنیم.

 وی بیان کرد: این سیاست گاهی با سبد کالا اشتباه گرفته می‌شود در صورتی که این طرح سیاستی است که برای پیشگیری از بیماری‌ها و در راستای ارائه پروتنین و کالری برای افراد در معرض تهدید امنیت غذایی انجام می‌شود و در سال جاری بیش از 10 میلیون نفر تحت پوشش این طرح قرار می‌گیرند.

 ربیعی با اشاره به اینکه هفته جاری مرحله جدید سبد امنیت غذایی اغاز می‌شود گفت:  این مرحله سبد امنیت غذایی با همان گروه‌های هدف که حدود 10 میلیون نفر هستند سبد توزیع می‌شود.

 وی بیان کرد: عده ای در ابتدا این سیاست را با سبد کالا اشتباه می‌گرفتند در صورتی که این طرح سیاستی برای پیشگیری از بیماری‌ها و در راستای ارائه پروتئین و کالری برای افراد در معرض تهدید امنیت غذایی انجام می‌شود وفعلا ادامه دارد.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top