احمد دانیالی با اشاره به حضور فعال بانوان در این دانشگاه افزود: براساس آمار بدست آمده بیش از 900 نفر از بانوان از سطوح مدیر گروه تا رییس واحد با مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی همکاری می کنند.
وی در ادامه گفت:در دولت تدبیر و امید شاهد رشد جدی حضور بانوان در پست های مدیریتی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی هستیم.
وی ادامه داد: شورای راهبردی زنان فرهیخته به ریاست فاطمه طباطبایی راه اندازی شد، که امروز به عنوان یکی از شوراهای موثر در دانشگاه فعالیت می کند.
وی افزود: خوشبختانه همه انتصابات در شورای راهبردی زنان فرهیخته با رعایت قوانین و بررسی های دقیق و به دور از هرگونه جانبداری صورت می گیرد.
دانیالی به حضور میرزاده در جلسات شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و افزود: رییس دانشگاه آزاد همواره به حضور بانوان در امور مدیریتی تاکید دارد و نه تنها وی در جلسات این شورا حضور دارند بلکه معاونین مربوطه نیز بر اساس موضوعات جلسه حضور پیدا می کنند.
مدیر کل انتصابات دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی حدود 18 مشاور، مدیرکل، معاون مدیرکل و مدیر حضور دارند، گفت: حضور زنان در بخش های مدیریتی به استان ها و مراکز بزرگ بسنده نمی شود بلکه بانوان فرهیخته و علمی در تمام مراکز و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی حضور فعال دارند.
دانیالی به مدیریت دقیق بانوان اشاره کرد و افزود: شواهد و بررسی های صورت گرفته حاکی از آن است که در واحدها و مراکزی که بانوان مدیریت دارند تخلف کمتر و نظم و انضباط بیشتری حاکم است، البته این به معنای نبود نظم و انظباط در مدیریت آقایان نیست.
وی خاطر نشان کرد: به همه روسای واحدهای دانشگاهی توصیه می شود از توانمندی های بانوان بیشتر استفاده شود زیرا حضور آنان باعث نظم، انضباط و سیستم دهی به مجموعه خواهد شد.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top