به گزارش وکیل ملت دکتر زهره هراتیان در‌باره افتتاح مرکز ارزیابی‌های پزشکی و بازتوانی فو‌تبا‌ل ایران در بهمن‌ماه، اظها‌رکرد: مرکز ارزیابی‌های پزشکی و بازتوانی فو‌تبا‌ل ایران قرار نیست در بهمن ماه افتتاح شود. در حقیقت این مرکز به صورت رسمی و با حضور نماینده فیفا در اردیبهشت ماه 95 افتتاح خواهد شد.

او گفت: این مرکز تنها کلینیک تخصصی است که به عنوان یک پروژه‌ ملی قرار است در بهمن ماه با حضور مسئولان فدراسیون فو‌تبا‌ل و با حضور نماینده‌ای از فیفا راه‌اندازی شود.

وی درباره‌ی علت حضور نماینده‌ی کمیته‌ توسعه فیفا در ایران، گفت: کارلی، نماینده کمیته‌ توسعه فیفا پنجم بهمن ماه جهت بازدید از این مرکز و تخصیص اعتبارات لازم برای خرید یکسری تجهیزات و وسایل به ایران خواهد آمد. در صورت تایید این مرکز در مرحله اول 300 هزار دلار از سوی فیفا در اختیار فدراسیون فو‌تبا‌ل قرار خواهد گرفت و 200 هزار دلار مابقی نیز در اردیبهشت ماه 95، تخصیص خواهد یافت.

هراتیان هم‌چنین درباره علت لغو سفرش به قطر برای عقد تفاهمنامه پزشکی، اظها‌ر کرد: قرار بود این تفاهمنامه پوشش تصویری داشته باشد لذا به دلیل مشکلاتی که برای سفارت عربستان در ایران به وجود آمد، مسئولان مرکز پزشکی آسپتار قطر ضمن عذرخواهی از ما درخواست کردند که زمان عقد این تفاهمنامه یک ماه عقب بیفتد تا مشکلات کنونی رفع شود.

وی در پایان ا‌ضافه‌ کرد‌: آسپتار قطر یکی از قوی‌ترین مراکز پزشکی مورد تایید فیفا است و در صورت عقد این تفاهمنامه می‌توانیم در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک برای پزشکان، فیزیوتراپیست ها، ماساژورها و انجام پروژه‌های تحقیقاتی مشترک و مشاوره‌های درمانی برای بازیکنان و برگزاری سمینارهای بین‌المللی قدم های موثری برداریم.

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top