به گزارش وکیل ملت، رئیس دانشکده حقوق دانشگاه سوربن پاریس 1 ، در این نشست، ضمن ابراز خرسندی از بازدید این واحد دانشگاهی، گفت : دانشکده حقوق دانشگاه سوربن، تمامی سطوح کارشناسی تا تحصیلات تکمیلی را ارایه می کند.
وی به تحصیل دانشجویانی از نقاط مختلف جهان از جمله ایران، در این دانشکده، اشاره و تصریح کرد : دانشکده حقوق دانشگاه سوربن، در رشته هایی همچون علوم انسانی، اجتماعی، سیاسی، مدیریت، اقتشاد، هنر، فلسفه و حقوق دانشجو می پذیرد.
رییس دانشکده حقوق دانشگاه سوربن، از تحصیل 12 هزار دانشجو در این دانشکده در حال حاضر خبر داد و افزود : این دانشکده با داشتن امکانات تحقیقاتی مناسب، از هر گونه همکاری در زمینه های پژوهشی با مراکز علمی و تحقیقاتی جهان از جمله ایران استقبال می کند.
وی از امکانات و تجهیزات موجود در واحد علوم و تحقیقات و سطح بالای علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی این واحد، یاد کرد و ادامه داد : امید است، دانشکده حقوق سوربن بتواند در چارچوب تفاهم نامه هایی به انجام فعالیت های مشترک با این واحد بپردازد.
معاون بین الملل دانشکده حقوق دانشگاه سوربن پاریس یک نیز در این نشست،  این دانشکده را یکی از دانشکده های مطرح حقوق در جهان دانست و گفت : این دانشکده کلیه های گرایش های مرتبط با حقوق سنتی و مدرن را ارائه می کند.
وی با اشاره به ارتباطات بین المللی این دانشکده با مراکز علمی جهان، تصریح کرد : دانشکده حقوق دانشگاه سوربن آماده جذب دانشجویان جدید و نخبه از سراسر جهان به ویژه ای ایران است.
معاون بین الملل دانشکده حقوق دانشگاه سوربن، به تبادل دانشجو به دو صورت فردی و نیز از طریق قرارداد بین دو دانشگاه، اشاره کرد و افزود : این دانشکده تمایل دارد با همکاری دانشگاه های مطرح جهان اقدام به صدور مدرک دوگانه یا مشترک، انجام پروژه ها و تهیه تزهای دکتری کند.

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top