محسنی

آقای " ایوان نیکلو " 40 ساله اهل " بلغارستان " در ماه گذشته به اتهام قتل و تجاوز به یک خانم به زندان محکوم شد اما شب گذشته در سلول زندان مرده پیدا شد.


براساس گزارش پلیس این جنایت کار که پس از یک حمله وحشیانه و تجاوز به خانم " جان بت " 67 ساله اهل " انگلستان " که به همراه همسر معلول خود در" بلغارستان " بسر میبرد،مبادرت به کشتن و سپس سوزاندن جسد قربانی کرد.

پلیس در ادامه افزود : قربانی و همسرش آقای " نیک " که اصالتا اهل " برسیتول.انگلستان " بودند 6 سال پیش پس از بازنشسته شدن ،به " ترکیه " مهاجرت کرند و بعد از آن در اوایل سال جاری به روستای دور افتاده در " مالومیر " در " بلغارستان " نقل مکان کردند .

صبح روز جنایت خانم " بت " به همراه سگ خود برای قدم زدن بیرون رفت که روز بعد جسد او در نزدیکی خانه اش در حالی که سوزانده شده بود پیدا شد .

پلیس پس از بررسی محل پیدا شدن جسد و کالبد شکافی ،از طر یق DNA موجود بر روی جسد ، قاتل را که یک سابقه دار بود و اخرین بار در سال 2012 از زندان آزاد شده بود ، بازداشت کرد .

مادر " نیکلو " در گزارش خود به پلیس گفت : اصلا از این خبر تعجب نکرد و مدت ها قبل پسرش را از خانه بیرون کرده بود و به علت رفتار های بزهکارانه اش اجازه زندگی در خانه اش را به او نداد و گفته بود که "نیکلو "دیگر پسر او نیست .

" نیکلو " جنایت کار پس از آن در یک کلبه در روستا زندگی می کرد و به برداشت انگور از مزارع مشغول بود اما چندین بار قبل از این به اتهام دزدی و اذیت و آزار دستگیر شده بود و این باربه جرم قتل و تجاوز دستگیر و در دادگاه به حبس ابد محکوم شد .

گفته می شود که " نیکلو " از آنجایی که تحمل گذراندن ادامه زندگی اش را در زندان نداشت ،این موضوع انگیزه ای شد تا او دست به خودکشی بزند و خود را حلق آویز کند .

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top