تاریخ انتشار: 26دي1394|12:40

| کد خبر: 85044

آخرین خبر از آزمون شفاهی انتخابات خبرگان

وکیل ملت: سیامک ره‌پیک گفت: تصحیح اوراق آزمون کتبی شورای نگهبان که در تاریخ 15 دی ماه برگزار شد، از همان زمان آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان با بیان اینکه داوطلبان پذیرفته شده در آزمون کتبی انتخابات مجلس خبرگان به آزمون شفاهی دعوت می‌شوند، گفت: آزمون شفاهی مانند آزمون کتبی به صورت هماهنگ و در یک روز مشخص برگزار نمی‌شود.

سیامک ره‌پیک گفت: تصحیح اوراق آزمون کتبی شورای نگهبان که در تاریخ 15 دی ماه برگزار شد، از همان زمان آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: زمانی که نتیجه آزمون کتبی اعلام شود افرادی که در این آزمون قبول شدند به آزمون شفاهی دعوت می‌شوند.

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان خاطرنشان کرد: آزمون شفاهی به صورت هماهنگ و یکجا برگزار نمی‌شود. هر فردی که در آزمون کتبی قبول می‌شود برای آزمون شفاهی دعوت شده و پس از شرکت در این آزمون مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد؛ در واقع تا پایان وقت مقرر که ششم بهمن است این اسامی اعلام خواهد شد.

وی در رابطه با بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر هیات‌های نظارت استانی و هیات‌ مرکزی نظارت پروند‌ه‌های کاندیداهای مجلس شورای اسلامی را بررسی می‌کنند و ان‌شاءالله در وقت تعیین شده به اطلاع خواهد رسید.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top