واکنش هنرمندان به اجرای شدن برجام/ صبح بدون تحریم شما بخیر

وکیل ملت: به دنبال اجرای شدن برجام و برداشتن تحریم‌های ظالمانه هشت سال اخیر؛ موج شادی و خوشحالی در بین مردم بوجود آمد. هنرمندان نیز از این غافله عقب نمانده و با انتشار مطالبی در سایت‌ها و صفحات شخصی خود در دنیای مجازی شادی خود را با مردم تقسیم کردند.

تاریخ انتشار: 27دي1394|13:11

واکنش هنرمندان به اجرای شدن برجام/ صبح بدون تحریم شما بخیر
| کد خبر: 85758

تعدای زیادی از هنرمندان همچون پوران درخشنده، محسن کیایی، نسرین مقانلو، شبنم مقدمی، هادی کاظمی، امیر کاوه آهنین جان، سحر صباغ سرشت، نیما کرمی، بهنوش بختیاری، نیما کرمی، مهسا کرامتی، رامبد جوان، محمدحسین قاسمی و حسن مصطفوی و سپیده گلچین، با انتشار تصاویری از محمدجواد ظریف (وزیر امور خارجه)، پرچم ایران، حسن روحانی (رئیس‌جمهور) و نقشه ایران، لغو تحریم‌ها را یک پیروزی بزرگ برای مردم و دولت ایران دانستند و آن را تبریک گفتند.

امیر کاوه آهنین جان (بازیگر سینما و تئاتر) با انتشار عکسی نوشت: از صمیم قلب آرزومندم که این اتفاق سرمنشاء بهترین و بزرگ‌ترین رخدادهای شگفت‌انگیز و پیش‌رونده برای سرافرازی و سربلندی میهن و مردمم باشه، اونقدر که دیگه تو دل و چشم هیچکس غم و ماتم نباشه.

 شیرین صمدی نیز نوشت: ای ایران،‌ ای سرای امید

 الناز شاکردوست نوشت: تبریک می‌گم به مردم ایران بابت سکوت و نجابتِ ده سال از بهترین سال‌هاى عمرشان، تبریک به ما ملت صبور بابت استقامت در برابر قیمت‌هاى نجومى و اقتدار دربرابر تحریم آنچه حق ساده زندگی‌مان بود. مبارک‌مان باشد فرجـام این بـرجــام.

 هادی کاظمی نیز  فیلمی از برافراشته شدن پرچم ایران منتشر کرده است.

هادی کاظمی

 نیما کرمی (مجری تلویزیون) نوشته است: امروز اولین صبح بدون تحریم را تجربه می‌کنیم، هنوز نتیجه آن بر زندگی مردم نمایان نشده اما حال همه ما خوب است. ممنونیم از تیم مذاکره‌کننده و آقای ظریف، ممنونیم از رییس‌محترم جمهوری و می‌دانیم این رفع تحریم‌ها با خون دل خوردن در تمام این سال‌های مردم شریف ایران و رشادت جوانان در مرزهای عملیاتی‌مان و حضور سردارانی چون قاسم سلیمانی و مردان مرد هسته‌ای و شهدای والا مقام و حمایت رهبری میسر شد. من در جایگاه خودم دست تک‌تک این عزیزان را می‌بوسم. جهان بداند که ایرانی پاک است و سربلند و قدرتمند و بفهمد که توهین و تهدید بر ملت بزرگ ایران هیچ‌گاه نتیجه نداده و نخواهد داد. از امروز لبخندمان بیشتر خواهد شد. به امید روزهای بهتر آینده.

نیما کرمی

 شبنم مقدمی (بازیگر سینما و تلویزیون) نوشته است: صبحِ بدون تحریم... بخیر.

برای دمیدنِ این صبحِ باشکوه، که ثمرهء صبرِ ما و تدبیر و تلاشِ دولتمردانِ ماست، سپاسگزار درگاه پروردگارمان باشیم. و به امید آمدن روزگارانِ بهتر، روزگارِ سرافرازی و اقتدار... روزگار صلح و لبخند، به امید خدا، تلاشی تازه آغاز کنیم. لب از ناله‌های مایوس و سیاه فروبندیم که اکنون، نه وقت دل چرک بودن و دل چرکین کردن است.

روشنیِ دلنشین این صبح را دریابیم. روزِ نو... مبارک.

 آقای دکتر ظریف، آقای دکتر روحانی، در خاطره تاریخ ِاین سرزمین ماندگارید بی‌تردید... مایه افتخارید و ما دوست‌تان داریم. سپاس برای همه چیز.

پوریا تابان (مجری تلویزیون) نوشت: وطنم اى شکوه پابرجاااااااا در دل التهاب دوران‌ها، صبح بدون تحریم‌تون بخیر عزیزان دل، من راستش گیجم و گنگ، یعنى یه جورایى باورم نمی‌شه، باورم نمی‌شه یکسرى ناراحتن و بى‌تفاوت، اگه الان «تشتک‌سازى پشت کوه» به «لحاف‌دوزى دوقوز تپه» گل زده بود نمى‌دونید چه هوار و هوراهایى کشیده بودند خدایى اما الان...، یکسرى مثل همیشه مى‌گن که چى بشه؟

یکسرى همیشه مخالفان، عین اون شخصیت کارتونى تو گالیور که مى‌گفت: من مى‌دونم آخرشم نمى‌شه.

یکسرى دارن جونشون درمی‌آد و چشمشون کاسه خون شده، بدرک چشمشون از کاسه دربیاد که چشم دیدن موفقیت خودمون رو هم ندارند وطن فروشان نامرد.

یکسرى هم مثل همیشه بدون اطلاعات و سواد و شناخت شدند «کار‌شناس عالیرتبه‌ى برجام سطوح بین‌الملل و مشاور ارشد خاورمیانه در کسینوس به توان تانژان» البته در اصل سر از طویله جناب آقاى خر هم درنمى‌یارن اما آنچنان نظر مى‌دهند آنهم با اعتماد به نفسى آنچنانى که انگار تو تاریخ شونصد تا برجام مدیریت کردند.

یکسرى هم که فقط مخالف‌اند، با هر چیز و هر کارى مخالفا، راستش ته و توش رو دربیارى می‌بینى با خودشونم مخالف‌اند.

بعضى هم فقط عقده‌گشایى و فحاشى بلدند و از دیگر آزارى لذت مى‌برند.

کاش تو این مملکت چپ و راست معنى نداشت و هرکس ساز خودش رو نمى‌زد، کاش.

ممنونم از همه‌ى بزرگوارانى که براى برداشته شدن تحریم‌ها خون جگر خوردند.

خوشحالم که در احتزازى پرچم سه رنگ عزیزم.

کور شود هر آن کس که نتواند دید.

مهسا کرامتی (بازیگر سینما) نیز نوشت: ایام می‌آیند تا از شما مبارک شوند.

محسن کیایی (بازیگر سینما) نوشت: پرچم بالاست

 سیما تیرانداز (بازیگر سینما و تئاتر) نوشته است: خوشحالم.. خیلی خوشحالم.. تبریک به همه.

 گروه فیتیله‌ها نوشتند: همه جان و تنم وطنم، وطنم، وطنم، وطنم، امید که همواره ایران و ایرانی سربلند.

12

 هادی شریعتی (مستندساز و کارگردان سینما) نوشت: درود به شرفت. زنده باد ایران.

#برجام به فرجام رسید

حسن مصطفوی (کارگردان سینما) هم نوشت: خدایا شکرت... با آرزوى اتفاقات عالى براى مردم خوب کشورم.

 نیلوفر امین‌فر (مجری تلویزیون) نوشت: صبح بدون تحریم بخیر.

سپیده گلچین نیز نوشت: آقای أدب و احترام و لبخند نامتان قواره یِ قامت سرزمین بزرگ و پر غرورم ایران جاودان.

 حمید ضیایی پرور نوشت: آغاز اجرای برجام ولغوتحریمهای ناعادلانه مبارک باد.

نسرین مقانلو نوشته است: صبح زیبایتان بخیر و برکت، مردم عزیز ایران زمین. ایرانی، استوار‌تر از قبل را از امروز شاهد خواهیم بود، به امید ایزد یکتا، در پناهش سلامت و شاد باشید.

 بهنوش بختیاری نوشته: صبح همگی بخیر.... آرزوی رشد و شکوفایی وامنیت و سلامتی برای تمام ایرانیان.. دل هموطنانم که همه خانواده من هستند شاد.. دلم نیومد صبر کنم صبح بشه این پست رو گذاشتم.... به امید تعامل با جهان در صلح و دوستی.

 امیراحمد انصاری نوشته: برجام یکی از مهم‌ترین اتفاقات دهه اخیر در تاریخ کشور ماست... دمت گرم که مردانه و چه رندانه برای مردمت و سرزمینت مبارزه کردی... یادت همواره به نیکی در دل و ذهن ایرانیان خواهد ماند... برجام بر همه ما مبارک.

محمدحسین قاسمی نوشته است: امیدوارم که این روز هم از روزهای خوبی باشه که آرزوی رسیدنش رو می‌کردیم.

محمد حسین قاسمی

 سحر صباغ سرشت: برجام به فرجام رسید. با آرزوی بهترین‌ها برای مردم خوب سرزمینم.

سجاد پهلوان‌زاده نوشته: من با تمام ایمانم به این لحظه ناب از رأیی که دادم خوشحالم و باز هم به این راه رای خواهم داد.

سجاد پهلوان زاده

پوران درخشنده نوشت: صبوری، صبوری، تحریم‌ها برداشته شد. به امید روزهای پر إز انرژی برأی مردم سرزمینم.

پوران درخشنده

آزیتا موگویی هم نوشته: لغو تحریم‌ها بعد از سال‌ها. به امید موفقیت و رونق اقتصادی برای سرزمین دوست داشتنی‌مون. و همینطور رونق سینمای ایران.

 رامبد جوان نوشت: وطنم ای شکوه پا برجا، برجام به فرجام رسید.

رامید جوان

پوران درخشنده

دسته بندی خبر روز , فرهنگ و هنر ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top