مرخصی پایان حبس زندانیان در دستور کار قرار گیرد

وکیل ملت: حیات الغیب در بازدید از زندان لارستان گفت: مرخصی پایان حبس زندانیان اعم از جرایم مواد مخدر و موارد دیگر ضرورتی است که از طریق مراجع قضایی در دستور کار قرار گیرد و حتی الامکان در خصوص کاهش جمعیت کیفری اقدام موثر انجام شود.

تاریخ انتشار: 27دي1394|14:10

مرخصی پایان حبس زندانیان در دستور کار قرار گیرد
| کد خبر: 85809

به گزارش وکیل ملت ، «سید حشمت الله حیات الغیب» مدیر کل زندانهای فارس با همراهی عبدالمجید کشوری معاون سلامت و اصلاح و تربیت، و سرهنگ انصاری فرمانده یگان حفاظت زندانهای فارس از زندان لارستان بازدید کردند.

مدیر کل زندانهای فارس پس از بازدید از بخشهای مختلف زندان لارستان و ملاقات با زندانیان و سربازان وظیفه، رسیدگی به مشکلات زندانیان در ابعاد مختلف بهداشت محیط و رضایتمندی زندانیان از مسئولین زندان را رضایت بخش عنوان کرد و گفت: آنچه حائز اهمیت است پیگیری پروژه جدید با توجه به تراکم بیش از حد زندانیان است و شایسته است به صورت جدی تکمیل پروژه به ویژه بحث گازرسانی و سایر انشعابات آن اعم از آب و برق در اولویت قرار گیرد.

وی  تأکید کرد: هر چه سریعتر پروژه زندان جدید افتتاح و مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی اضافه کرد: در مورد مرخصی پایان حبس زندانیان اعم از جرایم مواد مخدر و موارد دیگر ضروری است از طریق مراجع قضایی در دستور کار قرار گیرد و حتی الامکان در خصوص کاهش جمعیت کیفری اقدام موثر انجام شود.

مدیرکل زندان‌های فارس افزود: کارگروه کاهش جمعیت کیفری در راستای دستور رئیس کل دادگستری استان به صورت مستمر تشکیل و در رابطه با زندانیان واجد شرایط آزادی مشروط و اشتغال به کار تا جایی که امکان دارد اقدام و نتایج منعکس شود.

حیات الغیب اظهار امیدواری کرد در تعامل سازنده با محاکم قضایی، مساله تراکم جمعیت کیفری زندانها و زندانیان بلاتکلیف مرتفع شود.

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top