تصاویر/ بهناز شفیعی اولین بانوی موتورسوار

وکیل ملت: خبرگزاری فرانسه در گزارشی مصور موضوع موتورسواری زنان در چهار کشور خاورمیانه را مورد توجه قرار داده و در این میان از ایران بهناز شفیعی دختر موتور سوار ساکن کرج را به عنوان اولین موتورسوار حرفه ای زن در ایران انتخاب کرده است.

تاریخ انتشار: 27دي1394|18:25

تصاویر/ بهناز شفیعی اولین بانوی موتورسوار
| کد خبر: 85975

این منبع خبری در حالیکه موضوع موتورسواری زنان در چهار کشور مصر، مراکش، ایران و لبنان  را دست مایه گزارشی تصویری قرار داده به سراغ بهناز شفیعی بانوی موتورسوار ایرانی رفته است. به نوشته این خبرگزاری با وجودی که در ایران موتورسواری در اماکن عمومی برای زنان ممنوع است اما بهناز شفیعی 27 ساله پس از فارغ التحصیلی رشته حسابداری تصمیم گرفته رشته خود را رها کند و به دنبال علاقه کودکی خود برود.

  این بانوی ایرانی که از 15 سالگی به موتورسواری علاقمند شده است با موافقت خانواده به شکل حرفه‌ای به دنبال موتورسواری می‌رود و اکنون بیش از هر زمانی زندگی اش با موتور گره خورده است. او در این رابطه می‌گوید: می‌توانم بگویم تمام زندگی من به موتورسیکلت گره خورده است. رانندگی راهی است که از طریق ان می‌توانم ذهن خود را آزاد کرده و به آرامش برسم.   شفیعی اولین بانوی موتورسوار در ایران و خاورمیانه است که به شکل حرفه‌ای این رشته را دنبال می‌کند. او چندی قبل موفق شد در کنار 10 دختر علاقمند دیگر مجوز تمرین در پیست موتور سواری آزادی را به دست بیاورد. این ورزشکار زن که زنان و دختران دیگر را نیز برای ورود به این رشته تشویق می‌کند امیدوار است بتواند روزی به عنوان اولین زن ایرانی در مسابقات رسمی شرکت کند. این گزارش تصویری را عطا کناره عکاسی کرده است.   تصاویر/ بهناز شفیعی، موتورسوار حرفه‌ای   بهناز شفیعی موتور سواری ایرانی   تصاویر/ بهناز شفیعی، موتورسوار حرفه‌ای   بهناز شفیعی موتور سوار ایرانی    تصاویر/ بهناز شفیعی، موتورسوار حرفه‌ای   بهناز شفیعی موتور سوار ایرانی   تصاویر/ بهناز شفیعی، موتورسوار حرفه‌ای   بهناز شفیعی موتور سوار ایرانی در حال حرکت به سمت محل تمرین   تصاویر/ بهناز شفیعی، موتورسوار حرفه‌ای   بهناز شفیعی و دیگر بانوان موتورسوار پیش از شروع تمرین   تصاویر/ بهناز شفیعی، موتورسوار حرفه‌ای   بهناز شفیعی پیش از شروع تمرین   تصاویر/ بهناز شفیعی، موتورسوار حرفه‌ای   از سمت چپ: بهناز شفیعی، مریم طلایی، شهرزاد ناظمی، نورا نراقی و سلماز ذوالقدر   تصاویر/ بهناز شفیعی، موتورسوار حرفه‌ای   مریم طلایی یکی دیگر از بانون موتورسوار    تصاویر/ بهناز شفیعی، موتورسوار حرفه‌ای   بهناز شفیعی سوار بر موتور سییکلت   تصاویر/ بهناز شفیعی، موتورسوار حرفه‌ای

دسته بندی ورزش , اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top