حساب های ایران از فردا در بانک های خارجی بازگشایی می شود

وکیل ملت: معاون ارزی بانک مرکزی با اشاره به آغاز جرای برجام گفت : امروز یکشنبه و بازارهای بانکی تعطیل بود اما از فردا و با آغاز فعالیت بانک های خارجی، انتظارداریم حساب هایمان فعال و روند انتقال پول ها انجام شود.

تاریخ انتشار: 27دي1394|19:20

حساب های ایران از فردا در بانک های خارجی بازگشایی می شود
| کد خبر: 86005

به گزارش وکیل ملت ، غلامعلی کامیاب درپایان جلسه برگزاری مجدد روابط بانکی ایران و جهان در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب و با تاکید بر اینکه امروز گشایش بزرگی در بخش اعتبارات اسنادی اتفاق افتاد افزود: البته این در حالی است که امروز بازارهای بانکی تعطیل بود و فقط بانک های ایرانی و برخی از کشورهای همسایه فعال بودند بنابراین با آغاز فعالیت بانک های خارجی از فردا، انتظارداریم حساب هایمان فعال و روند انتقال پول ها انجام شود.
 

کامیاب این فضا را زمینه ساز خدمت به بخش بازرگانی و غیر بازرگانی دانست و تصریح کرد: ایران دارای بازار بزرگی است و به همین دلیل بانک ها برای همکاری با ایران تمایل دارند زیرا در هر کشوری که تجارت وجود داشته باشد بانک ها در آن کشور حضور می یابند و تجارت می کنند.
 

معاون ارزی بانک مرکزی با بیان اینکه بزرگترین بانک های دنیا با ما کار می کردند و اکنون نیز انتظار داریم که آنها به ما مراجعه کنند، گفت: تاکنون بانک های خارجی مختلفی به ما مراجعه کرده اند.
 

کامیاب ادامه داد: به محض اینکه نتایح برجام اعلام شد پای بانک های خارجی  به ایران باز و مذاکراتی در زمینه همکاری های بانکی انجام شد که امیدواریم همکاری این بانک ها با ایران آغاز شود.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top