به گزارش وکیل ملت یک  مرد اهل " کنتیکت- امریکا " به اتهام قتل سریالی مجازات شد .

آقای " ویلیام دوین هول " 45 ساله به قتل بیش از 6 نفر متهم شد که اجساد قربانیان در منطقه جنگلی پشت یک فروشگاه متروکه پیدا شدند.
 

محسنی
 

براساس گزارش پلیس جسد 6 زن که در سال 2003 ناپدیدی شده بودند و همچنین از پیدا شدن جسد آخرین و هفتمین قربانی او که متعلق به خانم " مارلین گونز الز " 26 ساله اهل " واتربری " می باشد خبر داد.

پلیس در ادامه افزود این جنایت کار که در حال حاضر در حبس به سر می برد و قبلا به عنوان قاتل یکی از قربانیان به نام خانم " نیلسا آریزمندی " 33 ساله و مادر 4 فرزند اهل " واترزفیلو " به 15 سال حبس محکوم شد .
 

محسنی
 

" هول " جسد این قربانی را پس از به قتل رساندن سوزاند و بقایای خاکستر آن را در منطقه جنگلی پنهان کرد .

" هول " جنایت کار که در " همپتون ویرجنیا " بزرگ شد در 2 نوع شغل از سال 2003 در ایالات " کنتیکت" مشغول به کار بود که پس از اولین اتهام قتل ، در سال 2007 با بررسی شواهد و DNA  موجود مشخص شد که قاتل همه ی این 7 قربانی که با پرونده مواد مخدر ارتباط داشتند " هول " بی رحم بوده است .
 

محسنی
 

قربانیان که شامل خانم ها " دیان کاسا " 53 ساله " اهل " برینین " جوآلین مارتیز " 24 ساله اهل " هارت فورد " ماری جین منارد " 40 ساله اهل " بریتین " ملانی راث کامیلینی " 29 ساله اهل " سمیور ودنی لی و " سیتنانت 44 ساله اهل " نیوبریتین " می باشند .

اسامی آنها به عنوان قربانیان این جنایت کار سنگ دل اعلام شد که او به 3 مورد از قربانیان قبل از به قتل رساندن تجاوز کرده بود.

گفتنی است،او در دادگاهی که به زودی برگزار خواهد شد به اتهام 7 مورد قتل به مجازات مرگ خواهد رسید .

دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top